Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Sobota, 3.2.2018 podle hvězd.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 03.02.2018, 00:00 | 03.02.2018, 00:00 | doma.cz

Sobota, 3.2.2018 podle hvězd.

Beran
Dnešní volný den pro vás podle všeho bude dnem aktivního odpočinku. Nakonec, nejenom lenošením se dá ulevit tělu i duši. Hoďte si na záda batoh a vyjděte si na celodenní výlet. Protáhněte tělo, nadýchejte se čerstvého vzduchu a pročistěte si plíce.

 

Býk
Protože bude dnešek jedním ze dnů, kdy obtížně hledáte společnou řeč se svými nejbližšími, bylo by nejlepší naplánovat si víkend podle svého. Můžete někam vyrazit s přáteli, zajít si na nákupy anebo vyrazit na dlouhou túru. Však vy něco vymyslíte!

 

Blíženci
Sobota přinese atmosféru klidu a pohody. Tak si jí pořádně užijte, ať už budete o víkendu s partnerem, rodinou anebo třeba přáteli. Pokud musíte být v práci, budete si rozumět s kolegy a večer si vše vynahradíte ve společnosti svých nejbližších.

 

Rak
Pokud u vás neleží sníh, zajeďte se jím okouzlovat na hory, Takový výlet jistě ocení i celá vaše rodina. Nezadaní mohou pro změnu pozvat přátele. Na čerstvém vzduchu přehodnotíte řadu věcí a pročistíte si hlavu. Uvidíte, jak moc vám to prospěje.

 

TAROT OSOBNOSTI
Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď!

 

Lev
Sice jste se těšili na prima sobotu, ale je možné, že se ve vašem okolí vyskytne někdo, kdo vás o dobrou náladu připraví. Může to být někdo z vašich blízkých anebo naopak člověk, který není ve vašem okolí. Stačí však, aby se ozval třeba telefonicky.

 

Panna
Sobota nebude ospalým dnem, který by byl chudý na události. Určitě čekejte akci a zážitky. Přijdou i tehdy, pokud je neplánujete. Může přijít třeba nečekané pozvání od přátel nebo se vám podaří ucpat dřez, který jste nedávno v potu tváře vyčistili.

 

Váhy
Pokud jste si na dnešní den naplánovali jakoukoliv kreativní činnost, byl to vynikající tah. Disponujete obrovským množstvím nápadů a navíc by vám podle hvězd měla jít práce skvěle od ruky. S jejími výsledky tak budete velmi spokojeni nejenom vy.

 

Štír
V sobotu podle všeho budete řešit úkol, který se vám moc nepozdává, ale vyhnout se mu zkrátka nedá. Už v dětství vám však rodiče říkali, že čím dříve se do věcí pustíte, tím dříve budou za vámi. Neotálejte proto ani teď a pusťte se směle do práce.

 

ÚNOROVÝ tarot!
Zjistěte, čeho se vyvarovat a čemu jít naopak naproti, abyste nepromeškali jedinečnou příležitost! Nečekejte a vytáhněte si 3 karty hned teď!

 

Střelec
Dnešní den prověří vaše pevné nervy a budete muset ukázat, že držíte své slovo. I když se vám zřejmě nebude moc chtít, ráno po vás budou vyžadovat vaši potomci výlet, který jste jim slíbili. Také jste tvrdili, že to hravě zvládnete. Tak do toho!

 

Kozoroh
Jistě znáte přísloví o tom, že než říznete, je dobré dvakrát měřit. Toho se dnes držte, pokud se hodláte pustit do úprav vašeho bydlení. Pořádně si vše promyslete a nebuďte zbrklí. Někdy se rozhodujete dost rychle. A to by se teď nemuselo vyplatit.

 

Vodnář
Udělejte to, co jste si během týdne slibovali. Zalezte si do svého soukromí a buďte jen sami se sebou. Klidně zůstaňte v posteli pod peřinou, i když nejste nemocní. I takto totiž můžete relaxovat. Spěte, čtěte nebo koukejte na televizi. Je to na vás.

 

Ryby
Můžete si na sobotu naplánovat rodinné setkání. Ruku na srdce, jak dlouho jste se nesetkali a nepopovídali si s příbuznými? Vždyť přece nemusíte čekat jen na výročí či narozeniny. Takové setkání vám přinese příjemné chvíle i nezapomenutelné zážitky.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře