Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Sobota, 24.2.2018 podle hvězd.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 24.02.2018, 00:00 | 24.02.2018, 00:00 | doma.cz

Sobota, 24.2.2018 podle hvězd.

Beran
Tempo právě skončeného pracovního týdne vás převálcovalo svými nároky. Dnes jste rádi, že můžete být doma a nikam se vám nebude chtít. O nic nejde, dovolte sami sobě strávit sobotu lenošením. Udělejte si pohodlí a do ničeho se nežeňte, odpočívejte.

 

Býk
I když jste si na víkend plánovali zajímavý program, budete se dnes muset smířit s tím, že podle plánů tentokrát nic nepůjde. Buď budete muset změnit program od základu nebo se začnou kupit zmatky, které budou vše komplikovat. Hlavně zachovejte klid!

 

Blíženci
Pro vaše napjaté nervy je ideálním lékem sobotní pobyt v přírodě. Dobře se obujte, teple se oblečte, vemte si do batohu svačinu a vyrazte. I když kolem vás není ještě zeleň, první nesmělé náznaky jara už vidět můžete. Snažte se je hledat a relaxujte.

 

Rak
Dnes budete mít tendence vstávat velmi brzy a rozhodnete se překvapit rodinu vlastnoručně vyrobenou snídaní. Problém je, že neumíte dělat věci potichu, a tak se vám místo vděku za dobré jídlo dostane jenom kyselých obličejů a nepříjemných komentářů.

 

Velký roční čínský horoskop 2018!
Zjisti, co Tě čeká v roku Psa podle čínské astrologie! Poznej svou budoucnost dříve, než se stane skutečností!

 

Lev
O víkendu dostanete velkou chuť pracovat na vylepšení vašeho domova. Dnes se vás drží kreativní nálada a máte cit pro detail, takže nemusíte mít obavy, že výsledek vaší činnosti nedopadne dobře. Zkrátka popusťte uzdu fantazii a pusťte se do práce.

 

Panna
Sedněte si dnes nad plány svého podnikání. Sobota totiž přinese skvělé nápady a nebudete ani na okamžik pochybovat, jak vše nejlépe zorganizovat. Nepromeškejte šanci naplánovat svou expanzi. S realizací plánů však raději vyčkejte do příštího měsíce.

 

Váhy
Pokud se rozhodnete strávit sobotu s rodinou, můžete si být téměř jisti, že se společný volný den opravdu vydaří. Společnost vašich drahých, klid a pohoda přispějí k tomu, že se báječně zregenerujete po náročném týdnu. Vaše tělo i nervy to potřebují.

 

Štír
Na rozdíl od tělesné hygieny tu duševní hodně zanedbáváte. V tomto období se ukazuje, že ji váš organismus opravdu dost potřebuje. Dnes si dopřejte oddech. Mohla by vám pomoci jóga, kvalitní četba i sport. A samozřejmě také pobyt na čerstvém vzduchu.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA BŘEZEN
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Střelec
Svůj současný hlad po nových vědomostech a informacích dnes nejlépe uspokojíte studiem knih, návštěvou výstavy nebo přednášky anebo rozhovorem s člověkem, který má životní zkušenosti. Nemusí být ani příliš vzdělaný. Život je škola k nezaplacení.

 

Kozoroh
Jestliže se cítíte sami, vykročte svému štěstí naproti. Planety tvrdí, že se blízko vás pohybuje osoba, která je schopná vám vnést do života štěstí a lásku. A vůbec ne jen krátkodobě, ale klidně na celý život. Poslouchejte, co vám dnes říká srdce.

 

Vodnář
Sobota vás zastihne v naprosto dokonalé kondici. A to se týká jak těla, tak i vaší psychiky. Můžete toho využít při práci v domě, sportu nebo se vydat na pěší výlet. Zlepšete si kondici po zimě, jaro už klepe na dveře a vy jste trochu zpohodlnění.

 

Ryby
Neschází vám peníze a disponujete dnes také velkou kreativitou. Promyslete si s rodinou, co byste rádi ve svém společném hnízdečku vylepšili a vydejte se na nákupy. Váš domov dostane konečně novou podobu, na kterou pak budete jistě právem hrdí.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře