Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Sobota, 3.3.2018 podle hvězd.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 03.03.2018, 00:00 | 03.03.2018, 00:00 | doma.cz

Sobota, 3.3.2018 podle hvězd.

Beran
Pokud si chcete rozšířit vzdělání, máte k tomu teď spoustu skvělých možností. A také podporu planet, které zajišťují, aby vám učení šlo jako po másle. Dnes si uvědomíte, že vám neschází ani pořádná motivace, kterou je pracovní postup a zvýšení platu.

 

Býk
Po finanční stránce si vedete velmi dobře. Využijte tohoto příznivého období k vylepšení vašeho bydlení. Jaro se kvapem blíží, bude vhodný čas na různé renovace a změny. Vydejte se dnes s rodinou na nákupy toho, co se vám líbí a co budete potřebovat.

 

Blíženci
Jestlipak víte, že neustálým probíráním ze všech stran problémy stejně nevyřešíte? O víkendu se jimi tedy nezabývejte, dopřejte si klid. Dejte si dnes závazek, že se budete věnovat jen rodině a odpočinku. Anebo navštivte přátele a pořádně se pobavte.

 

Rak
V tomto měsíci často pocítíte, že se vaše zodpovědnost vůči rodině zvyšuje. Ani dnes nejste spokojeni s tím, že jen přemýšlíte o tom, co byste pro ni chtěli udělat. Nečinnost je pro vás frustrující. Pusťte se tedy do toho a uveďte věci do chodu.

 

TAROT ROZHODNUTÍ
Nechte tarotové karty, aby vám pomohly rozhodnout se. Ponořte se do zkušeností našich předků a vytáhněte si své 3 karty!

 

Lev
Od rána vám nepůjde z hlavy nabídka investice. Budete zvažovat, jak s ní naložíte. Snažte se dozvědět všechny informace o výhodách i nevýhodách, kladech i rizicích. Je to dilema. Nechcete přijít o své úspory a zároveň ani o šanci k rozmnožení peněz.

 

Panna
Sobota vám přináší hloubavou náladu. Budete chtít prozkoumat všechna tajemství života, abyste porozuměli mnoha událostem i dějům. Zkrátka se chcete dostat až na dno problémů a to nejen vlastních, ale i globálních. Filozofování občas propadne každý.

 

Váhy
Víkend je tady! Můžete si udělat program, jaký budete chtít. A nemusí to být nic konzervativního, prostě se dnes odvažte! Překvapte ostatní i sami sebe. Pusťte se do něčeho, co jste nikdy předtím nedělali. Buďte jednoduše originální a hodně odvážní!

 

Štír
Pustíte se dnes do jarního úklidu ve sklepě, na půdě nebo v kůlně. Budete organizovat práci všem lidem, kteří vám budou pomáhat. A to s takovou vervou, že to bude vypadat, jako byste veleli armádě na bojišti a ne členům vlastní rodiny v teplácích.

 

APLIKACE ZDARMA: LÁSKOMĚR
Zjistěte, jak jste na tom se stávajícím vztahem, v sexu a s hledáním lásky!

 

Střelec
Měňte a řešte vše, co se nyní objevuje ve vašem životě. Máte k tomu dostatek odvahy i energie. Posílí to také vaši sebedůvěru. Jenom přitom kroťte svou netrpělivost a impulzivnost. Vrhat se do věcí bez přemýšlení přináší problémy. Ale to sami víte.

 

Kozoroh
Dnes budete prosazovat své zájmy s neobyčejnou lehkostí. Kromě síly slov pro vás pracuje také osobní kouzlo, které je v tomto období na výši. S touto kombinací dosáhnete toho, co chcete nebo aspoň výrazně podpoříte své cíle. Tak toho přece využijte!

 

Vodnář
Po fyzické stránce se nyní cítíte dobře. S přicházejícím jarem je také vhodný čas na to, abyste popřemýšleli o změnách ve vašem vzhledu nebo životním stylu. Dnes zauvažujte nad novými stravovacími návyky a zlepšením kondice. Začněte s tím ale pomalu.

 

Ryby
Nebudete se dnes s nikým o nic přít. A ani prosazovat své názory za každou cenu. Jestliže přesto budete muset s někým něco řešit, pak vše zvládnete v klidu a s grácií. Proč byste si měli kazit sobotu, kdy ji přece můžete strávit mile a příjemně?

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře