Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Sobota, 10.3.2018 podle hvězd.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 10.03.2018, 00:00 | 10.03.2018, 00:00 | doma.cz

Sobota, 10.3.2018 podle hvězd.

Beran
Na výkon jste nyní orientovaní nejenom v práci, ale prakticky v čemkoliv, do čeho se pouštíte. Dnes to předvedete i doma svým blízkým a čekáte na jejich uznání a obdiv. Toho se vám za vaše výkony dostane. Neměli byste ale o víkendu radši odpočívat?

 

Býk
Pokud něco vlastníte, přináší vám to pocit jistoty. Dnes ale popřemýšlejte nad tím, že je nutné se zbavit některých věcí, abyste uvolnili místo něčemu nového. Platí to jak pro hmotné věci, tak i pro emoce. Úklid přináší pořádek na všech frontách.

 

Blíženci
Občas umíte být pořádně všeteční. Někdy vám to přinese nové zkušenosti a zážitky, jindy připraví pěkně perné chvilky. Dnes nastane druhý případ. Jak velký trapas to bude, záleží na tom, co budete zkoumat a s jak velkým úsilím se do toho opřete.

 

Rak
Dnes budete mít příležitost znovu si uvědomit, že vaše činy ovlivňují nejenom váš život, ale i životy jiných, zejména vašich blízkých. Naplní vás to pocitem zodpovědnosti a také obav, zda všechno zvládnete. Nepodceňujte se, na chyby má právo každý.

 

Velký Tarot 2018!
Zjisti, co Tě čeká! Poznej svou budoucnost dříve, než se stane skutečností! Nečekej a vytáhni si svých 5 karet hned teď!

 

Lev
Sobota vám dá zabrat. Budete muset svést souboj se svou netrpělivostí a rovněž se svým egem. Obojí o sobě dá pořádně vědět. Tradičně ve chvílích, kdy se to nejméně hodí. Máte přesto dost sil na to, abyste se ovládli a nepokazili nic svou arogancí.

 

Panna
Sobota je ideální den pro to, abyste si zlepšili náladu po náročném týdnu. Věnujte se proto činnostem, které vás odvedou od každodenní rutiny a občerství vaši mysl. Tím získáte i energii a schopnost vidět věci pozitivně. Starosti dnes hoďte za hlavu!

 

Váhy
Prožíváte rozpor. I když se vaše mysl rozhodla dělat změny a zapracovat na sobě a také na vašem vztahu k okolí, tělo stávkuje. Jste jednoduše bez energie, působí planety i jarní únava. Dnes si proto dopřejte klid, dostatek spánku a hlavně odpočinek.

 

Štír
Dnešní aktivity s rodinou budou sice zábavné, ale také náročné na vaši nervovou soustavu. Jste však teď v naprosto pohodovém rozpoložení a tak se nenecháte nikým a ničím vyprovokovat. Ani neposlušností dětí, ani radami tchýně a ani všeobecným chaosem.

 

APLIKACE ZDARMA: RUNY LÁSKY
Prověřte si váš vztah s partnerem! Bude váš vztah plný vášně nebo hádek? Potkáte novou lásku?

 

Střelec
Vaše sobotní plány se nezdaří podle vašich představ, a to vás otráví. Nenechte si tím ale zkazit náladu na celý den. Určitě najdete něco pozitivního i na náhradním programu. Je to jen o tom, jak se na věci díváte. A vy umíte najít ten správný pohled!

 

Kozoroh
Zapomeňte dnes na všechny starosti, které vám toto období přináší. Víkend slouží k tomu, abyste načerpali fyzické i psychické síly. Uvolněte se a zapojte dnes do hry i svůj smysl pro humor. Potřebujete si pročistit hlavu, ideálně zábavou s přáteli.

 

Vodnář
Rodina vás nutí, abyste se dnes podřídili jejich programu. Sice jste měli v plánu něco zcela jiného, ale není důvod, abyste se tentokrát nepřizpůsobili. Jindy všechno organizujete vy a je pravda, že jste si na svou vedoucí úlohu už docela zvykli.

 

Ryby
Příbuzné si člověk nevybírá a pokud se rozhodnou přijet na návštěvu, vyhodit je nemůžete. Tedy můžete, ale vy na to nemáte povahu. Dnes tedy návštěvu uvítejte, připravte pohoštění a tvařte se mile. Usmívejte se. Nakonec se možná třeba i pobavíte.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře