Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Sobota, 14.4.2018 podle hvězd.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 14.04.2018, 00:00 | 14.04.2018, 00:00 | doma.cz

Sobota, 14.4.2018 podle hvězd.

Beran
V sobotu vás překvapí poněkud rozmrzelá nálada. Je důležité, abyste se nezaobírali svými bolístkami a nepodléhali sebelítosti. K tomu vám pomůže fyzická aktivita. Pusťte se do domácích prací, renovací, úklidu anebo jednoduše vyrazte na delší túru.

 

Býk
I když si myslíte, že kritikou můžete povzbudit pracovitost a lepší vlastnosti u svých blízkých, dnes to s ní rozhodně nepřehánějte. Mysleli by si, že je shazujete. Musíte si umět určit vhodnou míru i způsob, jak budete své výchovné lekce provádět.

 

Blíženci
Planety vám dnes zajistí příliv báječných informací. Ty vám pomohou najít ty nejlepší cesty k finančnímu zisku a celkové prosperitě. Zapojte do takového plánování i členy rodiny, kteří rozumí této problematice a mohou vám přispět cennými radami.

 

Rak
Budete si dnes chtít dokázat, že máte na věci, na které jste se dosud dívali s respektem. I když vás vaše rodina bude zrazovat, vyzkoušejte si své umění. Jediným limitem je případné ohrožení vašeho zdraví, v tom případě dejte na rady ostatních.

 

KARMA TAROT
Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď!

 

Lev
Tak a je to zase tady! Dnes se budete brát neskutečně vážně a s chutí promlouvat k ostatním. Problém je, že nejnadšenějším posluchačem svých řečí jste právě vy sami. Ostatní se shánějí po špuntech do uší nebo lécích na uklidnění. Tak se ovládejte!

 

Panna
Vaše činorodost bude od rána taková, že vaše aktivita bude vyvolávat jízlivé poznámky u okolí, které touží po sobotním odpočinku. Bude vám to ale celkem jedno a budete si dělat, co chcete. Aspoň tak zvládnete záležitosti, které už dlouho plánujete.

 

Váhy
Přestaňte s sebou aspoň o víkendu všude nosit chmurné myšlenky a dopřejte si oddech a čerpání sil. Přemýšlení nad svými problémy totiž přináší spoustu negativní energie a ta vás ještě více zatěžuje. Dnes si určité myšlenky prostě přísně zakažte!

 

Štír
Budete si přát prožít sobotu klidně a harmonicky. Například tím, že si poležíte déle v posteli a pak budete dělat jen to, co vás baví. To klidně můžete. Nezůstávejte ale sami a nevyhýbejte se ostatním lidem. Odpoledne a navečer hrozí mírné deprese.

 

APLIKACE ZDARMA: MÁ MĚ RÁD - NEMÁ MĚ RÁD?
Trhejte lupeny z kopretiny a zjistěte to hned!

 

Střelec
Týden byl dost hektický, proto se v sobotu rozhodnete využít toho, že si můžete déle přispat. Máte na to nárok. Zbavíte se tak napjatých nervů a pocitů fyzické únavy. V klidu si tak dočerpejte chybějící energii a nenechte se nikým připravit o klid.

 

Kozoroh
Planety se dnes od rána budou mračit a podněcovat výměnu názorů v rámci rodiny. Buďte proto opatrní na to, jak se k ostatním chováte a sledujte, zda to nejiskří také mezi nimi. Pokud ano, pak se snažte být tím, kdo zklidní vášně a nastolí pořádek.

 

Vodnář
Budete se dnes od rána cítit unavení jakýmsi stereotypem. Nesmíte dovolit, abyste svou mrzutou náladu přenesli na ostatní a zkazili jim den. Zaměřte se na věci, které vaše rozmrzelé rozpoložení mohou vylepšit anebo zcela změnit na dobrou náladu.

 

Ryby
Na dnešní den se k vám ohlásila vítaná návštěva. Těšíte se na tuto větev příbuzných a rádi je zase po dlouhé době uvidíte. Rodinné vazby jsou na horní příčce žebříčku vašich životních hodnot. Budete perfektní hostitelé a ještě lepší společníci.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře