Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Sobota, 21.4.2018 podle hvězd.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 21.04.2018, 00:00 | 21.04.2018, 00:00 | doma.cz

Sobota, 21.4.2018 podle hvězd.

Beran
Po náročném týdnu nebudete mít náladu na výlety ani procházky, i když jarní příroda je velmi lákavá. Budete chtít být jen sami se sebou a užívat si soukromí. Tak zůstaňte doma a věnujte se tomu, co vám dělá radost. Anebo si zkrátka utřiďte myšlenky.

 

Býk
Sobota přinese pohodovou a klidnou atmosféru. Tu si pořádně vychutnejte, ať už trávíte volný den s rodinou, partnerem nebo přáteli. Dokonce i pokud musíte být v práci, bude vám pracovní doba tentokrát rychle ubíhat a dokonce bez jakýchkoliv zádrhelů.

 

Blíženci
Jste připraveni se dnes s vervou pustit do úprav vašeho bydlení. Pozor však na zbrklost, pořádně si práci promyslete. Už staré přísloví říká, že než říznete, musíte pořádně měřit. Abyste odpoledne plní vzteku nejeli do hobbymarketu pro nový materiál!

 

Rak
Pokud to jen trochu jde, naplánujte si na sobotu rodinné setkání. Není k tomu nutný nějaký oficiální důvod, jako je výročí či oslava narozenin. Prostě se jen tak sejděte s příbuznými a popovídejte si. Hvězdy teď podporují budování rodinných vazeb.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Lev
Máte rádi rozkvetlé stromy a pokud jich ve svém okolí nemáte mnoho, vyrazte za nimi tam, kde je najdete. Bude to prima výlet pro celou vaši rodinu nebo skupinu přátel. Nezapomeňte si s sebou vzít fotoaparát a křehkou, prchavou krásu zdokumentovat.

 

Panna
Po včerejším útlumu je pro vás sobota dnem aktivního odpočinku. A to je dobře. Nadýchat se čerstvého vzduchu na procházce anebo při práci venku je skvělý způsob, jak si pročistit mysl a vyhnat z těla únavu. Budete se cítit úplně jako znovuzrození.

 

Váhy
Protože s rodinou se nyní obtížněji komunikuje, dopřejte si raději sobotu podle svých představ. Spolu s přáteli si vyrazte na výlet, zajděte si na nákupy anebo jděte na dlouhou pěší túru. Pokud se jim nebude chtít, můžete se zavřít ve svém pokoji.

 

Štír
Někdo z vašeho okolí se dnes špatně vyspal, a tak budete mít problém s ním vyjít. A nejenom vy, ale také všichni ostatní. Nejlépe se před jeho náladou a snahou se o svou rozmrzelost podělit se všemi okolo ubráníte tak, že na něj nebudete reagovat.

 

KYVADLO ZDARMA
Vyzkoušejte virtuální kyvadlo, které Vám ihned odpoví!

 

Střelec
Když něco slíbíte, je třeba to také splnit. Nevymlouvejte se proto dnes na únavu, když jste ostatním slíbili, že na rozhlednu vylezete. Zabojujte sami se sebou a berte to jako výzvu. Aspoň se pokuste, snaha se cení. Házet flintu do žita je ostuda.

 

Kozoroh
Kreativní činnost, kterou jste si na dnešek naplánovali, vám půjde hravě od ruky. Máte nepřeberné množství nápadů a tak změny, které v domácím hnízdečku provedete, budou rozhodně k lepšímu. Večer na sebe budete po právu pyšní a zítra vše dokončíte.

 

Vodnář
Nepočítejte s tím, že tato sobota bude klidná nebo nudná. Připravte se na akci a všemožné zážitky a to i tehdy, pokud jste je neplánovali. Odřete auto při couvání do garáže, omylem spolknete místo vitamínů tabletku projímadla anebo vám uteče pes.

 

Ryby
V sobotu budete muset vyhovět rodině a pustit se do práce, kterou nemáte rádi. Už se tomu dál vyhýbat nemůžete. Čím dřív začnete, tím dřív to všechno budete mít za sebou. A pak budete mít nejen pocit dobře vykonané práce, ale i sebeuspokojení.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře