Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Sobota, 5.5.2018 podle hvězd.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 05.05.2018, 00:00 | 05.05.2018, 00:00 | doma.cz

Sobota, 5.5.2018 podle hvězd.

Beran
Od rána dnes budete toužit po klidu a odpočinku. Hlavně nic neřešit a vychutnat si pohodovou sobotu. Můžete k tomu sami významně přispět. Pokud za vámi někdo přijde a bude po vás něco chtít, vyřešte vše rychle a klidně. S ničím se zkrátka moc nemažte.

 

Býk
Dnes budete působit velmi zahloubaným dojmem. Nebývá to často, takže vaše okolí bude docela překvapeno. Přemýšlení nad věcmi v hodně širokých souvislostech není totiž vaše parketa. Nemusíte nikomu nic vysvětlovat, v klidu si přeberte, co potřebujete.

 

Blíženci
Pokud podnikáte, napadnou vás dnes samé dobré nápady. Tím spíše, že je sobota. Ve chvílích odpočinku a uvolnění se totiž nejčastěji projevuje vaše kreativita. Takže si připravte notebook nebo jen zápisník a tužku a vše si hned pečlivě poznamenejte.

 

Rak
Některé plány zkrátka musíte změnit na poslední chvíli. Dnes vás to rozhodí. Je to nemilé, ale stává se to. Není to však důvod k tomu, abyste si zkazili sobotní náladu. Nastartujte svou kreativitu a jistě najdete náhradní, stejně pohodový program.

 

TAROT DOVOLENÉ
Personalizovaný výklad kartářkou, sami si vytáhněte 5 karet! Tarot vám řekne vše o vaši dovolené a o možných komplikacích na vašich cestách.

 

Lev
Některé věci vám dnes nepůjdou moc od ruky. Popravdě, něco se dokonce hodně nepovede. A bude to věc, ve které jste si dost věřili. Nemusíte trpět pocitem selhání, nikdo vám nic nevyčítá. Pokuste se o to znovu, dokud se nedostaví úspěch. A ten přijde!

 

Panna
Je tady víkend! Z postele vás ráno nepožene budík a program na celý den je jenom ve vašich rukou. Záleží tedy pouze na vás, co budete chtít dělat a do čeho se pustíte. Je to příjemný pocit. Ten si vychutnejte a květnovou sobotu si pořádně užijte.

 

Váhy
Jste si vědomi toho, že určité práce v domácnosti stále odsouváte stranou. Dnes si zorganizujte svůj program tak, abyste si na ně konečně našli čas. Zbavíte se svých kostlivců ve skříni a hned se vám bude lépe dýchat. A rodina to ocení. Tak do toho!

 

Štír
Ve vaší komunikaci se bude dnes projevovat určitá otrávenost a mrzutost. Pokud budete potřebovat vyřešit nějaký problém, půjde to hůře. Lidi ve vašem okolí rozhodně nebude těšit s vámi jednat. Ve vlastním zájmu se proto snažte ovládat a být milí.

 

TAROT ROZHODNUTÍ
Nechte tarotové karty, aby vám pomohly rozhodnout se. Ponořte se do zkušeností našich předků a vytáhněte si své 3 karty!

 

Střelec
Vaše odvaha je obdivuhodná a dnes ji prokážete způsobem, který vaše blízké docela vyděsí. Ruku na srdce, oprava střechy bez jištění nebo zastupování odborníka při zjišťování stavu elektrických rozvodů není nic, do čeho byste se měli sami pouštět.

 

Kozoroh
Vsaďte se dnes s přáteli o to, kdo je v lepší kondici a vyrazte to prověřit. Existuje mnoho způsobů, jak to zjistit. Můžete zajít do posilovny, zahrát si squash nebo zaplavat. A kdo na nic z toho není, může zkusit třeba ping pong anebo kulečník.

 

Vodnář
Udělejte si sobotní program podle svého a nenechte si do něj od nikoho mluvit. Lenošte, čtěte, jděte na nákupy, skládejte puzzle. A večer hoďte maso na gril a otevřete pivo. Pozorujte hvězdy a filozofujte. Májové noci k tomu přece doslova svádí.

 

Ryby
Na cestování vlakem je něco romantického. Tak schválně, kdy naposledy jste se takto vydali na výlet? Už je to dlouho, proto dnes sbalte nejen batoh, ale i vaše děti a ukažte jim, že tento druh cestování zdaleka neztratil své kouzlo. A nikdy neztratí.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře