Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Sobota, 12.5.2018 podle hvězd.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 12.05.2018, 00:00 | 12.05.2018, 00:00 | doma.cz

Sobota, 12.5.2018 podle hvězd.

Beran
Udělejte si o víkendu program, který vám umožní získat zpět energii, kterou během týdne vydáváte. Vše musí být vyrovnané. Představte si pokladnu, ze které budete jen brát a nic do ní nevracet. Brzy bude prázdná a vy na mizině. Tak je to se vším.

 

Býk
Dnes si vaši pozornost budou žádat rodinné záležitosti. V jejich centru bude někdo z příbuzenstva, kdo si bude prosazovat svou. S názory tohoto člověka bytostně nesouhlasíte a budete v pokušení mu to říct dost tvrdě. Nenechte se však vyprovokovat!

 

Blíženci
Měli byste svým blízkým dnes vynahradit svou častou nepřítomnost doma, kterou během týdne musí snášet. Udělá jim velkou radost, pokud s vámi budou moct strávit společnou sobotu. Občerstvující to bude také pro vás, posílí vás to a nabije energií.

 

Rak
Dnes u vás vezme nálada konečně pozitivní obrat, snad je to tím, že přišel víkend. Projevíte svému okolí dostatek empatie, budete se snažit ostatním poradit s jejich problémy. A nepůjde přitom jen o vaše blízké, zvládnete porozumět všem lidem okolo.

 

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost?
Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev
Prožijete celkem napjatý den. Planetární vlivy do něj přinesou vyhrocené situace, které nemáte rádi. Budete se ale s nimi muset vypořádat, nic jiného nezbývá. Podmínkou toho, aby se vše obešlo bez hádek, je ustoupit, pokud se nedá dospět ke shodě.

 

Panna
Svou občas až nemístnou zvědavost jste zatím nedokázali zkrotit, i když jste si předsevzali, že s tím budete něco dělat. Dnes kvůli ní zažijete nepříjemné okamžiky. Snad to tedy konečně bude motivace k tomu, abyste svým plánům dostáli. Je už čas!

 

Váhy
Určité okolnosti vám brání strávit se svými dětmi celý víkend, i když jste si to plánovali. Věnujte se jim proto pořádně aspoň dnes. Přeberte iniciativu, vymýšlejte program, vtipkujte a bavte je. A klidně k nim přiberte i některé jejich kamarády.

 

Štír
Díky zvýšené pozornosti dnes uvidíte mnoho záležitostí jinak. Hlavně si všimnete věcí, které vám jindy unikají. Je to tím, že si konečně dopřejete pohodu a nebudete se stresovat zbytečnými starostmi. Ty vám jiné dny ubírají energii a radost ze života.

 

KVĚTNOVÝ TAROT
Zjistěte, čeho byste se měli v nejbližším měsíci vyvarovat a čemu jít naopak vstříc. Nechte tarotové karty, aby vám pomohly rozhodnout se!

 

Střelec
Probudíte se dnes s vynikající náladou a ta vás neopustí po zbytek dne. Ověříte si, že se vám v takovém rozpoložení věci daří mnohem lépe. Je to tím, že si přitahujete do života dobré energie, které podporují vaše snahy a hojí každé trápení.

 

Kozoroh
Doma dnes začnete pracovat na něčem, k čemu se už dlouho chystáte. Chcete rodině ukázat, že umíte držet své slovo a také to, že zvládnete i věci, ve kterých vás podceňují. Případný neúspěch však berte s nadhledem. Může se to stát naprosto každému.

 

Vodnář
Dnes vás bude od rána pronásledovat vnitřní neklid a frustrace. Nejlepším lékem na ně je nějaká drobnější manuální činnost. Nejhorší, co můžete udělat, je chození po přátelích a věčné nářky a stěžování. Rádi vás vyslechnou, ale nesmíte to přehánět.

 

Ryby
Většina záležitostí se v těchto dnech pro vás vyvíjí dobře, dokonce i ty, které původně nevypadaly nejlépe. Dnes si musíte dát dobrý pozor na to, abyste něco sami nepokazili, máte tendence dříve konat než myslet. Po celý den si to stále připomínejte.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře