Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Sobota, 9.6.2018 podle hvězd.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 09.06.2018, 00:00 | 09.06.2018, 00:00 | doma.cz

Sobota, 9.6.2018 podle hvězd.

Beran
Dnes budete mít poněkud velitelské sklony. Vše bude muset být po vašem, s ničím nebudete spokojeni. Dobré bude jenom to, co uděláte nebo řeknete sami. Uberte, takhle akorát všechny okolo naštvete! Respektujte i ty druhé a nechte je volně dýchat.

 

Býk
Pobyt v přírodě nebo příjemný výlet vám v sobotu udělá rozhodně dobře. Vyrazte na túru, sedněte na vlak nebo na kolo a kochejte se krajinou, než dojedete do cíle. Klid do duše vám vlije i sólo akce, ale klidně můžete vzít s sebou i přátele či rodinu.

 

Blíženci
Budete dnes činorodí a pustíte se do něčeho, co je nad vaše síly. Pobavíte tím všechny přítomné. Ti zároveň ocení vaši snahu a nakonec spojí své síly, aby vám pomohli věc dotáhnout do zdárného konce. Vyváznete tak ze šlamastyky bez ztráty květinky!

 

Rak
Po náročném týdnu si zasloužíte, abyste si něčím udělali radost. A tak si udělejte na sobotu program podle svého gusta. Pokud budete chtít zůstat celý den v pyžamu a mít zatažené žaluzie, klidně můžete. Chcete jít plavat? Jděte. Nebo prospěte den!

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Lev
Těšili jste se na klidný víkend a dnes po probuzení pocítíte, že je všechno jinak. Budete plní vnitřní nervozity a jakéhosi neklidu. Není se čemu divit, planety na vás kladou zvýšené nároky, tak se cítíte frustrovaní a zklamaní aktuálními událostmi.

 

Panna
Protože si nyní se svými blízkými dost dobře rozumíte, bylo by vhodné využít tohoto příznivého období pro posílení vašich vzájemných vazeb. Začněte dnes. Vyrazte společně na výlet, pusťte se do kreativních prací doma nebo pracujte spolu na zahrádce.

 

Váhy
Vaši blízcí vám vytýkají, že se jim v poslední době málo věnujete. Mají pravdu. Jste teď ponořeni do svých vlastních myšlenek. Ty jsou většinou neveselé, protože svádíte boj s náročnými vlivy planet. Dnes to napravte a sobotu si vyhraďte pro rodinu.

 

Štír
Všichni, kteří čekají na novou lásku, by dnes neměli sedět doma. V tomto měsíci je zvýšená šance potkat protějšek na místech s dlouhou historií, tedy třeba hradech, zámcích nebo jiných památkách. Půjde o duchovně zaměřeného, inteligentního člověka.

 

APLIKACE ZDARMA: MÁ MĚ RÁD - NEMÁ MĚ RÁD?
Trhejte lupeny z kopretiny a zjistěte to hned!

 

Střelec
Stanete se dnes rádci některého z vašich přátel nebo vzdálenějších příbuzných. Přijdou za vámi s dotazem na váš názor na určitou věc a zároveň vás požádají o radu, jak by se měli zachovat. Vaše skvělá logika a životní zkušenosti si s tím hravě poradí.

 

Kozoroh
Při sobotní procházce náhodou potkáte člověka, kterého jste už léta neviděli. Setkání překvapí vás oba a rozhodně si budete mít co povídat. Vyměňte si na sebe kontakty a sejděte se jindy, abyste na sebe měli více času a mohli tak probrat více věcí.

 

Vodnář
Máte doma kolo? A kdy jste na něm naposledy seděli? Co kdybyste dnes zkusili, zda jste na něm nezapomněli jezdit a projeli se třeba jen na krátkou vzdálenost někde, kde nepotkáte auta. Cyklistika je dobrý způsob, jak pracovat na zlepšení své kondice.

 

Ryby
Hvězdy vám dnes pomohou přiblížit se k někomu, o koho se už delší dobu zajímáte. Využijte k dosažení úspěchu a navázání vztahu také své osobní kouzlo a bezprostřední vystupování. Důležitá je přirozenost. Na nic si nehrajte, všechno byste pokazili.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře