Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Sobota, 16.6.2018 podle hvězd.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 16.06.2018, 00:00 | 16.06.2018, 00:00 | doma.cz

Sobota, 16.6.2018 podle hvězd.

Beran
Když už vstáváte i v sobotu ráno dříve, proč u toho děláte takový rámus? Váš elán a činorodost jsou úžasné, ale moc chvály za ně od ostatních členů domácnosti nesklidíte. Tak bude nejlepší, abyste si je tedy udobřili vlastnoručně udělanou snídaní.

 

Býk
Užívejte si dnes toho, že můžete být doma a nikam se nežeňte. Lenošte nebo se pusťte do věcí, které jste zatím nechávali stranou. I tak se dá odpočívat a často při úklidu objevíte poklady, které jste považovali za ztracené. Může to být i váš případ?

 

Blíženci
Potřebujete regeneraci po náročném týdnu a dnes se vám to podaří. Energie planet totiž slibují, že pokud strávíte sobotu s rodinou, společný den bude příjemný pro všechny. Jejich společnost vám udělá dobře a zregenerujete tělo i nervovou soustavu.

 

Rak
Na každodenní sprchu byste nezapomněli, že je to tak? Tak proč zanedbáváte duševní hygienu? Váš organismus ji potřebuje stejně, jako denní očistu těla. Dnes si proto dopřejte oddech. Zkuste třeba meditovat nebo si vyjděte na příjemnou procházku.

 

TAROT DOVOLENÉ
Personalizovaný výklad kartářkou, sami si vytáhněte 5 karet! Tarot vám řekne vše o vaši dovolené a o možných komplikacích na vašich cestách.

 

Lev
Dnes budete mít skvělé nápady, a tak by bylo fajn, kdybyste si sedli a sepsali si všechny myšlenky, které by vám mohly pomoci s vaším podnikáním. Náhle vám dojde, jak by bylo nejlepší vše zorganizovat a vy jste celkem brzy přišli k finančnímu zisku.

 

Panna
Vykročte dnes naproti svému štěstí a najděte si partnera svých snů. Podle planet se už delší dobu pohybuje ve vaší blízkosti a je to někdo, kdo je schopný vás udělat šťastnými. Vnese vám do života štěstí a lásku. Poslouchejte svůj vnitřní hlas!

 

Váhy
Disponujete nesmírnou kreativitou, a tak je dnes vhodný den k tomu, abyste si promysleli, co by bylo dobré ve vašem hnízdečku vylepšit a změnit. Přizvěte k návrhům i rodinu a zkuste si změny třeba hned namalovat. Užijete si spolu spoustu legrace.

 

Štír
I když jste si na sobotu naplánovali zajímavý program, počítejte s tím, že tentokrát nic nepůjde podle plánů. A není vyloučeno, že budete muset změnit celý harmonogram dne. Někdy se takové věci stávají, zachovejte klid a promyslete si alternativy.


TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec
Využijte sobotní skvělé kondice pro práci v domě, pro sport nebo se vydejte na pěší túru. Navíc budete mít dobrou náladu, takže se budete radovat z každého, i malého úspěchu. Snažte se také radost přenést na lidi, kteří jsou smutní nebo naštvaní.

 

Kozoroh
Víkend vám přinese velkou chuť k vylepšení vašeho domova. Zkrátka a dobře se vás bude držet kreativní nálada. Váš cit pro detail je fantastický, a tak nemusíte mít o výsledek vaší činnosti žádné obavy. Povolte uzdu své fantazii a pusťte se do toho.

 

Vodnář
Co kdybyste se už ráno dobře obuli, naložili si do batohu svačinu a vyrazili do přírody? Je to ideální lék na vaše napjaté nervy a letní krajina je to, co vás po nich pohladí. Ve vzduchu ucítíte blížící se prázdniny a vrátíte se s dobrou náladou.

 

Ryby
Máte v tomto období chuť získávat nové vědomosti. Nemusíte chodit znovu do školy ani na kurzy, stačí, když si otevřete knížky nebo zajdete na přednášku. Dnes si tedy najděte, kde se jaká koná a naplánujte si její návštěvu. Bude vás to docela bavit.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře