Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Sobota, 7.7.2018 podle hvězd.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 07.07.2018, 00:00 | 07.07.2018, 00:00 | doma.cz

Sobota, 7.7.2018 podle hvězd.


Beran
Tak a hurá na výlet! Nemusíte jezdit nikam daleko, hvězdy tvrdí, že se vám dnes stejně bude nejvíce líbit v nejbližším okolí vašeho domova. Vymyslete si cíl, který potěší vás i všechny, které hodláte vzít s sebou a vyrazte si naplno užívat léto!


Býk
V tomto měsíci se vaše pozornost zaměřuje na váš osobní rozvoj a rozšíření obzorů. Dnes navíc silně pocítíte touhu osvobodit se od všedních povinností a stereotypu. Své závazky však nemůžete jenom tak hodit za hlavu. Zvažte tedy možnost kompromisu.


Blíženci
Energie dnešního dne podporují seznámení s někým, o kom už dlouho sníte. Je ovšem důležité, abyste zůstali přirození a na nic si nehráli. Role ředitele zeměkoule vám prostě nesedí a upřímně, málokomu by se líbilo mít někoho takového po svém boku.


Rak
Tak pozor, milí Raci, je čas ubrat plyn! Právě teď máte velké sklony k prosazování svých názorů a plánů za každou cenu. Dnes však zkuste nechat mluvit i ostatní lidi. Připusťte, že správné argumenty nemusíte mít jenom vy. Nemusí být jen po vašem!

 

TAROT DNE
ŽHAVÁ NOVINKA! Personalizovaný výklad kartářkou, sami si vytáhněte 3 karty!
Tarot vám předpoví, co vás potká, čeho se máte držet a čeho se stranit.


Lev
Dopřejte svému tělu důkladný relax. Vezměte si na záda batoh a vyrazte na celý den do přírody. Poslouchejte zpěv ptáků, dívejte se do zeleně a vypusťte z hlavy všechny starosti. Po takovém pohodovém výletu se budete cítit úplně jako znovuzrození.


Panna
Hvězdy vás dnes vybízí k aktivnímu odpočinku, hlavně prostřednictvím různých sportů. Udělá to dobře nejen vašemu tělu, ale potěší vás i zjištění, jakých výsledků jste schopni dosáhnout. Bude to překvapení jak pro vaše okolí, tak i pro vás samotné.


Váhy
Pokud se dnes budete snažit odreagovat manuální prací, rodina se pobaví na váš účet. Budete totiž tak trochu za nešiku. Jděte na to diplomaticky. Prostě ostatní požádejte, aby vám předvedli, jak umí zvládnout vaši práci lépe. Kdo se bude smát pak?


Štír
Při sobotním výletu se setkáte s někým ze své minulosti, například spolužákem nebo učitelem. Kromě toho, že to pro vás bude nečekané a velmi příjemné setkání, můžete během rozhovoru získat rovněž důležitou informaci, která vám může v mnohém pomoci.

 

APLIKACE ZDARMA: RUNY LÁSKY
Prověřte si váš vztah s partnerem! Bude váš vztah plný vášně nebo hádek?
Potkáte novou lásku?


Střelec
Čeká vás dnes příjemný den s rodinou nebo přáteli. A připravte se na to, že vás někdo požádá o radu, počítejte s tím. Ať už půjde o cokoliv, důležité je, abyste zůstali objektivní a nezaujatí. Díky pomoci hvězd si poradíte i s pořádně tvrdým oříškem!


Kozoroh
Při vyhlížení nové lásky byste se neměli vyhýbat zábavě. Můžete ji totiž nyní potkat právě při různých společenských akcích. O sobotním večeru jich jistě najdete nepočítaně. Takže se hoďte do gala a vyrazte na ta správná místa, kde to pořádně žije!


Vodnář
Snažte se dnešní den strávit venku a užívat si sluníčka. Je to nejlepší lék na vaše vnitřní napětí, kterým vás hvězdy tak štědře zásobují. Vůbec neuškodí, pokud se přitom pustíte do nějaké kreativní činnosti, i kdyby to mělo být jen natírání plotu.


Ryby
V zahraničí je běžné, že vlakem vyrážejí lidé na několikadenní tematické zájezdy. U nás se tato turistika nepěstuje, ale cestování po železnici má i tak své kouzlo. Vyrazte tedy dnes na výlet vlakem a možná si i skvěle popovídáte se spolucestujícími.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře