Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Středa, 12.4.2017 podle hvězd.

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 12.04.2017, 00:00 | 12.04.2017, 00:00 | doma.cz

Středa, 12.4.2017 podle hvězd.

 Beran
Dnes vás ani nenapadne se na svět mračit, veselí Berani. Škaredá středa vám neublíží, protože vy nemáte k chmurám vůbec žádný důvod. Inteligentní Merkur se silným Marsem dohlížejí na to, aby vám šlo všechno od ruky a vůbec vás to přitom neunavovalo.

 

Býk
Neplánujte si dnes raději příliš náročný program. Jak v zaměstnání, tak doma i v partnerství vše běží dobře, ale nic se nemá přehánět. Jen tak žijte a zbytečně neriskujte, nepouštějte se do žádných velkých akcí. Nemáte dnes prostě nejšťastnější den.

 

Blíženci
Nadřízení už si pomalu všímají, že si dokážete rezolutně poradit se všemi problémy. Projekty aktivně posouváte kupředu a dotahujete do zdárného konce. Můžete teď bez obav začít i se zcela novými projekty. Dnes a zítra si udělejte přípravné práce.

 

Rak
Dnes se na svět v žádném případě nemračte. Nemáte k tomu přece ani žádný racionální důvod. A nezapomeňte - kdo se mračí na Škaredou středu, bude se mračit každou středu po celý rok. A to by vám mohlo pěkně zkomplikovat osobní vztahy i vaši kariéru.

 

TAROT FINANCÍ
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vaši finanční situaci!
 

Lev
Škaredá středa není vaším šťastným dnem. Ale nebojte se, hvězdy se přesunou a bude zase lépe. Dnes si však neplánujte náročný program, naopak se snažte hodně odpočívat. A hlavně se nenechte kolegy ani svou drahou polovičkou vtáhnout do žádných sporů!

 

Panna
Skoro celý týden je o rodinných záležitostech, tak se alespoň dnes zaměřte se na svou profesi, milé Panny. Snažte se předvést a dokázat své kvality, úspěch klepe na dveře! Hvězdy vás ve všech vašich snahách podpoří a vy se budete radovat z výsledků.

 

Váhy
Úspěch, to je slovo, o kterém už se vám dlouho zdá. Čekání vám připadalo nekonečné, ale najednou je tady! Cítíte se neúnavní, silní, aktivní a energičtí. Výrazně vám teď pomáhá vaše výřečnost. Jste trochu až mazaní, víte přesně, co chce kdo slyšet.

 

Štír
Svět je zrcadlo. Mračte se a bude se na vás také mračit, zasmějte se a bude vám veselým společníkem. Dnes je Škaredá středa a mračení se zakazuje! Zapomeňte na starosti, vaši blízcí si přece zaslouží mít doma veselého, odpočatého a vášnivého Štíra!

 

APLIKACE ZDARMA: RUNY LÁSKY
Prověřte si váš vztah s partnerem! Bude váš vztah plný vášně nebo hádek? Potkáte novou lásku?
 

Střelec
Jste nadmíru aktivní a tvůrčí zaměstnanci, pracovití Střelci, ale práce vás musí bavit! Někteří z vás však nemají to štěstí a zbyla na ně práce plná stereotypu. Někdy se to přežít dá, dnes ale ne. Raději si vezměte volno, pokud to jen trochu půjde.

 

Kozoroh
Klid je příjemný chlapík, ale nuda je jeho sestra. Vaše mysl je rozvážná a opatrná, jste diplomatičtí, praktičtí a vytrvalí. Nic by vám nemělo bránit dosáhnout cíle. Pozor však na pokušitelku nudu, mohla by ošálit vaši pozornost a způsobit chyby.

 

Vodnář
Možná se necítíte právě jako zaměstnanec roku, ale nemračte se nad tím. Dnes je Škaredá středa a mohlo by vám to zůstat. Za pár týdnů se hvězdy posunou a vás zasáhne takový příval kreativity a pracovitosti, že budete rádi, že jste si teď odpočinuli.

 

Ryby
Vaše hlavička je v bezvadné formě! Pokud vás dnes nebo v nejbližších dnech čeká nějaká zkouška, prezentace nebo obchodní jednání, můžete si mnout ruce. Váš úspěch je v tom, že se řídíte zdravým selským rozumem a při řešení dáváte důraz na logiku.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře