Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Středa, 19.4.2017 podle hvězd.

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 19.04.2017, 07:25 | 19.04.2017, 07:25 | doma.cz

Středa, 19.4.2017 podle hvězd.

 Beran
Dobrodějové Merkur s Venuší teď dohlíží na váš příznivý finanční tok. Ale nejde jim jenom o finance. Chtějí, abyste si připomněli, čeho si ve vašem životě ceníte. Pocítíte také potřebu pohovořit si o svých hodnotách s jinými, třeba i na internetu.

 

Býk
Dnes přichází jako vítaný host do vašeho znamení Slunce. Jeho přítomnost je výbornou devízou k tomu, abyste na profesním poli zazářili. Pokud pracujete na dokončení nějakého projektu, máte vysokou šanci vyniknout. Také nezaměstnaní mají velké šance!

 

Blíženci
Venuše v sextilu na vaše znamení není žádnou troškařkou a ruku v ruce s Jupiterem vás může dnes velmi příjemně překvapit. Zejména ve financích lze očekávat jejich hvězdnou přízeň! Opravdu nemusíte mít strach z přílišného přiškrcování své peněženky.

 

Rak
Svůdník Mars ještě do zítřka přikládá pod oheň a nešetří erotickými jiskřičkami. Očekávejte zvýšenou sexuální aktivitu. A koho nejvíce přitahujete? Bytosti jemného a zároveň velmi smyslného vzezření, s brilantní oduševnělostí a smyslem pro krásu.

 

KARMA TAROT
Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď!
 

Lev
Ještě během dneška budete podrážděnější a tím pádem i méně pozornější. Do finančních kroků se tak může vloudit nějaká chyba! Pokud se stane, prostě ustupte, nadechněte se a udělejte nějaký fyzický pohyb, který vás uklidní. Pak se vraťte k problému.

 

Panna
Hvězdy vzkazují, že vaše síla je ve tvořivosti! Ať jste inženýři, projektanti, pracujete se dřevem, kovem nebo keramickou hlínou, máte k úspěchu dveře dokořán. Kreativita je tou jedinečností, kterou se odlišujete od ostatních, tak ji rozvíjejte.

 

Váhy
Dokážete skutečně zabrat a postarat se, aby tok financí na váš bankovní účet měl ten správný spád. Daří se i v investicích, takže pokud potřebujete něco nakoupit, směle do toho. Máte totiž šanci získat to výhodně se slevou, proč toho tedy nevyužít!

 

Štír
Slunce dnes opouští vaše znamení a vám dochází optimismus. Objevuje se i větší náchylnost k nemocem. Buďte opatrní a pokud máte potíže, vyhledejte lékaře. Lze počítat i s neschopenkou. Mějte trpělivost, konec měsíce bude nesrovnatelně lepší. Skvělý!

 

KOLÁČKY ŠTĚSTÍ
Oblíbené čínské koláčky v digitální podobě. Ochutnejte!
 

Střelec
Pokud chcete utrácet, investujte do svých dětí nebo nějaké tvořivé činnosti. Zapomeňte na nákladné luxusní věcičky, které se prohání vaší fantazií. Pokud se dostanete do finančního skluzu, hvězdy vás v tom sice nenechají, ale raději je nepokoušejte.

 

Kozoroh
Dnes se mezi vaše přívržence přidává Slunce, jehož působení usnadňuje spolupráci s bankami, pojišťovacími agenturami a s finančními ústavy vůbec. Právě dnešek je nejvhodnějším dnem pro rozhodnutí ohledně výhodné smlouvy či realizaci jejího podpisu.

 

Vodnář
Přijde tendence stát se pro ostatní velmi zajímavými a výkonnými. Energie vám zatím trochu chybí, ale spolu s výbornou vyřídilkou a živým intelektem už jsou na cestě. Povznesou vás do výšin úspěchu! Připravte se na to zatím odpočinkem a meditací.

 

Ryby
Řídíte se intuicí a zdravým selským rozumem, což je vynikající! Logika je dominantou při řešení různých pracovních postupů. Hodně práce máte zejména vy, kteří jste nějakým způsobem spojeni s uměním, psychologií nebo například jednáním kolem realit.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře