Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Středa, 14.6.2017 podle hvězd.

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 14.06.2017, 09:35 | 14.06.2017, 09:35 | doma.cz

Středa, 14.6.2017 podle hvězd.

Beran

Základem úspěchu vašeho dne je soustředění! S přemírou energie od hvězd máte tendenci dělat na několika věcech najednou. To vám ale ubírá na pečlivosti a vše pak trvá daleko déle. Snažte se všechny činnosti od sebe oddělit a dát jim vlastní čas!

 

Býk

Dnes nemáte svůj den, milí Býci. Ale nezoufejte, i ten se dá přežít v pohodě. Pokud je to trochu možné, raději si vezměte volno. Hvězdy totiž přejí péči o zevnějšek a tak byste si mohli tento den užít lépe na nákupech, kosmetice nebo v posilovně.

 

Blíženci

Přestože vaším hlavním zájmem je teď práce, dnes se otevřete zábavě! Potřebujete být více v pohybu než kdykoliv jindy, což s sebou nese expanzi v různých aktivitách, cestách a nejrůznějších zájmech. Mohli byste zkusit i to, co jste nikdy nezkusili.

 

Rak

Hvězdy vnášejí do všech vašich činností velkou fantazii a kreativitu a tak není divu, že nezůstane ušetřeno ani vaše domácí hnízdečko. Pustíte se do něj s vervou sobě vlastní, ale hvězdy radí, ať raději příliš nepřeháníte. Méně je přece někdy více.

 

KARMA TAROT

Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď! 

 

Lev

Po citové nebo sexuální stránce dnes rozhodně strádat nebudete! Venuše vám velice přeje a intenzivně prohlubuje vaše prožitky, ať už jsou platonické nebo spíše poživačné. Zadaní, dejte si pozor na flirtování, hvězdy dnes s vámi hrají nečisté hry!

 

Panna

Měli byste si dnes udělat průzkum ve svých financích. Máte správně nastaveny služby na vašich účtech? Neplatíte někde zbytečné poplatky? Zvládáte splácet půjčky? A co pojištění? Spoření? Udělejte si seznam všech svých používaných finančních produktů.

 

Váhy

Jste otevřené hlavy, naplno připravené vstřebávat další a další informace nebo vědomosti. Ať už se rozhodnete rozšiřovat si obzory na delších cestách do zahraničí nebo ve vzdělávacích institucích, rozhodně vám hvězdy přejí. Neváhejte už ani chvilku!

 

Štír

Sice si nemůžete finančně vyskakovat a rozhazovat peníze na všechny strany, ale na druhou stranu to zase není tak strašné, jak se může zdát. Žádné přehnané uskromňování vám nehrozí a s rozumem si můžete dopřát i drobné radosti nad rámec rozpočtu.

 

APLIKACE ZDARMA: MÁ MĚ RÁD - NEMÁ MĚ RÁD?

Trhejte lupeny z kopretiny a zjistěte to hned!

 

Střelec

Máte pocit, že dnes nejste příliš kolektivní typ, protože zažíváte samé problémy a střety. Ale ve skutečnosti jde jen o dvě znamení, která vás neuvěřitelně rozčilují - zrozenci Blíženců a Panny. Pokud eliminujete je, zbavíte se většiny nepříjemností.

 

Kozoroh

Posedla vás odvaha a od rána se chcete pustit do něčeho, co za to stojí. Proč ne? Ale jedné věci se vyhněte - hazardu! To by se vám mohlo pěkně nevyplatit. Poťouchlé hvězdy jsou totiž připravené vás k hazardu vyprovokovat a zanechat v problémech.

 

Vodnář

Slunce se spojilo s hvězdami, aby společnými silami posílily vaši vitalitu a elán. A opravdu se jim daří! Od rána se cítíte nedostižní a neporazitelní, nikdo si na vás nepřijde. Ani nejsložitější úkol vás nezdolá, právě naopak. Dovedete se blýsknout!

 

Ryby

Rodinné konstelace možná nejsou právě ideální a někteří členové vaší rodiny vás mohou popouzet, ale s trochou trpělivosti všechno snadno překonáte. Důležité je uvědomit si, že nikdo z vás za nic nemůže, jen hvězdy vás z rozmaru staví proti sobě.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře