Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Středa, 5.7.2017 podle horoskopu.

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 05.07.2017, 00:35 | 05.07.2017, 00:35 | doma.cz

Středa, 5.7.2017 podle horoskopu.

Beran

I když je dnes volný den, hvězdy přichází s novými možnostmi vydělávání. Zřejmě dostanete vynikající nápad, který se vám podaří zhodnotit. Může to být na výletě, tak mějte připravený poznámkový blok, abyste si jej mohli případně zaznamenat na později.

 

Býk
Rádi si vyhodíte z kopýtka? Jste požitkáři každým coulem a co přitahuje vaše smysly, tomu jen těžko odoláte. Je tedy na řadě utrácení bez kontroly, ale hvězdy varují! Nějaké omezení byste si měli uvědomit, než utratíte víc než si můžete dovolit.

 

Blíženci
Dnes se ve vašem znamení uvelebuje Venuše a vyhlašuje měsíc ve jménu lásky a zvýšené přitažlivosti. Jste výborně naladěni, zvídaví a hraví, přičemž z vás vyzařuje kouzlo lahodící nejednomu oku. Máte v lásce na růžích ustláno, tak si to užívejte!

 

Rak
Máte viditelný talent na objevování skrytých zdrojů peněz. I když je volný den, peníze se usídlily ve vaší hlavě a tvůrčím způsobem je můžete rozmnožit. Investice se jeví jako úspěšné, můžete i riskovat nebo přemýšlet o samostatné výdělečné činnosti.

 

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost?
Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!
 

Lev
Dnes nemáte svůj den, milí Lvíčci. Naštěstí je ale volno, a tak můžete v klidu odpočívat. Snažte se nediskutovat příliš se svými blízkými a důsledně dělat jen to, co máte opravdu velmi rádi. Hvězdy nezakazují ani aktivní odpočinek, tak nevěšte hlavu!

 

Panna
Dnes se vaše pozornost obrací k rodině a domácím záležitostem. Hvězdy vám ale připravují střídání nálad. Jste hodně čilí a máte elánu na rozdávání, chcete toho však stihnout co nejvíce a to může přinést do domácí atmosféry napětí. Nic nepřehánějte!

 

Váhy
Hvězdy vám dnes dovolují více utrácet. Ne že byste na to čekali s nadšením, protože peníze vás moc nezajímají, ale rozhodně je příjemné, že na svém výletě nebo dovolené nemusíte stále počítat a kontrolovat, jestli jste náhodou nepřekročili rozpočet.

 

Štír
Dnes se Venuše vymanila z napěťové opozice a dává vám opět svobodně vydechnout - vaše pole lásky je připraveno k úspěšnému tažení! Váš sexappeal je vlivem hvězd nepřehlédnutelný, jste přitažliví, magnetizující a nepotlačujete zvýšené sexuální touhy.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!
 

Střelec
Venuše se dnes přesouvá do trochu vrtošivější pozice a má zálibu v zadělávání na problémy. Nutno dodat, že si vybírá především vás, kteří žijete v partnerském či manželském vztahu a máte poslední dobou větší potřebu svobody. Snažte se raději nehádat.

 

Kozoroh
Také vás se dnes, milí Kozorozi, rozhodla Venuše ignorovat. Do partnerského soužití se tedy mohou začít vkrádat konflikty a nedorozumění. Mějte na paměti, že je to jen a jen postavením hvězd a vašemu vztahu přece nemohou poťouchlé hvězdy ublížit.

 

Vodnář
Láska se stává alfou a omegou dnešního dne. Vyzařuje z vás něco tak krásně a nepokojně svůdného, že vás nelze jen tak přehlédnout. Pokud jste singl, máte možnost se seznámit s někým velice příjemným. Zadaní se rozplývají v záplavě sounáležitosti.

 

Ryby
Dnešní putování Venuše vám přináší ohňostroj vzrušujících a smyslných chvil. Vaše touha po milostných zážitcích stává povodní, kterou nelze jen tak lehce zastavit. Jste nabiti vášněmi a také možnosti k intimnímu vztahu se množí jako houby po dešti!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře