Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Středa, 12.7.2017 podle horoskopu.

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 12.07.2017, 00:00 | 12.07.2017, 00:00 | doma.cz

Středa, 12.7.2017 podle horoskopu.

Beran
Sice vypadáte skvěle, ale to, čím dnes okouzlíte výjimečnou osobnost, se ukrývá uvnitř. Vaše duchaplnost, inteligence i trochu až náboženská nálada zaujme na první pohled. Nejste jen prázdná skořápka, ale opravdový člověk a toho si druzí tuze váží.

 

Býk
Především vám, kteří například provozujete restauraci, pracujete jako kuchaři, číšníci nebo vedete firmu na zpracování dřeva, se může dnes zvýšeně dařit. Slunce totiž vašemu konání dodává cit a pochopení, ale i estetickou kreativitu, a to se cení.

 

Blíženci
Estetika a umělecká oblast jsou dnes ve vašem vnímání zesílené. Nemusíte být obchodníky s uměním, abyste z toho mohli těžit. Naopak, v každém oboru je kousek krásna ceněn a povyšuje běžné konání do nadpozemských výšin. Zaujmete kolegy i nadřízené.


Rak
Váš elán, zanícení pro věc a pracovní morálka inspirují dnes k vyššímu výkonu také vaše kolegy. Taková věc přece nemůže zůstat bez povšimnutí nadřízených a tak se brzy můžete těšit na plody své práce nejen v podnikovém, ale i vašem osobním měřítku.

 

ČERVENCOVÝ TAROT!
Zjistěte, čeho se vyvarovat a čemu jít naopak naproti, abyste nepromeškali jedinečnou příležitost! Nečekejte a vytáhněte si 3 karty hned teď!
 

Lev
Pokud právě nejste na dovolené, nejlépe pro sebe i své blízké uděláte, pokud se na ní vydáte. Hvězdy doporučují destinace, jimž dominuje voda. Plavby po řekách nebo pobyty u moře jsou pro vás tím pravým! Chechot racků a šumění vln uklidní vaši duši.

 

Panna
Pokud máte chuť na nějaké investice, hrátky na finančních trzích, spekulace nebo nákup něčeho většího, nechte si ji dnes raději zajít. Úplně nejvýhodnější pro vás, milé Panny bude, když počkáte až na příští měsíc. To vám hvězdy budou opravdu přát.

 

Váhy
Láska se dnes dostává do popředí jakéhokoliv vašeho dění. Venuše se na vás směje a plnou náručí dává, co jen může. Podrážděný Mars však může způsobit, že špatně odhadnete situaci a původně roztomilý objekt zájmu se nakonec ukáže v horším světle.

 

Štír
I když dnes hvězdy přejí investování volných prostředků, nepouštějte se do toho sami. Váš odhad má teď ke genialitě daleko a tak bude rozhodně výhodnější požádat o pomoc nějakého zběhlého odborníka. Váš finanční poradce odvede jistě dobrou práci.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!
 

Střelec
Máte srdce na dlani, což vám zajišťuje množství přátel a známých, na které je možné se v případě nouze obrátit. Vy to často neděláte, ale někdo ze známých dnes požádá o půjčku vás. Snažte se odmítnout, protože byste se s penězi už nemuseli shledat.

 

Kozoroh
Rozhodně byste si dnes mohli dopřát něco hezkého, co vám přinese pohodlí do života. Ať už půjde o kuchyňské zařízení nebo součást nábytku, dbejte na to, aby nákup byl jen vaším rozhodnutím. Budete-li nakupovat pod tlakem, z radosti se stane žalost.

 

Vodnář
Sice se dnes od rána necítíte nejlépe a jste poměrně mrzutí, ale nakonec se vše v dobré obrátí. Překvapivě přátelský přístup vašeho okolí vaši špatnou náladu brzy rozpustí a odpoledne už budete zase ve své kůži. Večer se vydaří podle vašich představ.

 

Ryby
Přírůstek na vašem kontě rozhodně není podnětem k bezmyšlenkovitému utrácení. Nemusíte sice přímo šetřit, ale s většími investicemi počkejte, hvězdy varují, že byste mohli peníze vydávat dost neuváženě. V budoucnu byste se pak zbytečně proklínali.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře