Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Středa, 9.8.2017 podle horoskopu.

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 09.08.2017, 00:00 | 09.08.2017, 00:00 | doma.cz

Středa, 9.8.2017 podle horoskopu.

Beran 

Vrháte se do všeho jako draci a chcete věci řešit okamžitě. Disponujete teď navíc bystrým úsudkem a máte nos na to, kde najít skryté příležitosti. Ve své horlivosti byste mohli přehlédnout skrytá rizika. I v životě platí: dvakrát měř, jednou řež!


Býk
Mars se Sluncem vám stále ještě dělají potíže. Jakoby měli radost z toho, že vám mohou zatápět. Konflikty se proto vyskytují častěji, než by vám bylo milé a navíc často v situacích, kdy byste je nečekali. Co se dá dělat, budete to muset vydržet.


Blíženci
Zdá se vám, že lidé okolo vás mluví svahilsky. Jinak si totiž neumíte vysvětlit to, že se teď nemůžete skoro s nikým domluvit. Tento měsíc je v tomto ohledu zkrátka náročnější. Až se planety umoudří, bude to zase o mnoho lepší, nebojte se, Blíženci.

 

Rak
Budete nejspíš muset ukázat, že si umíte stát za svými názory. Odvážně se za ně postavíte a budete bojovat za to, v co věříte. Své zásady nezradíte. Respekt si tím získáte nejenom u lidí, kteří vás podporují, ale překvapivě i u svých protivníků.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA SRPEN
Zajímá vás, na co se můžete v tomto měsíci těšit? Zjistěte to nyní!


Lev
Dozvěděli jste se, že se koná výběrové řízení na místo, na které jste si už dávno dělali zálusk? Na co ještě čekáte? Kdy jindy byste měli větší naději na úspěch, než v tomto nanejvýš příznivém období! Jestli se máte prosadit, pak rozhodně právě teď.


Panna
Pokud vám dnes dá některý z přátel radu, nemávejte nad ní rukou, i když jste jindy nadmíru samostatní. Mohla by být klíčem k vašemu úspěchu. Pořádně se nad ní zamyslete a zkuste se na ni podívat ze všech stran. Může vás přivést na skvělou myšlenku.

 

Váhy
Cítíte v sobě emoce, které se u vás běžně příliš nevyskytují. Například závist nebo žárlivost. Nebojte se, nejste na tom charakterově nijak špatně. Určitě to s vámi nejde z kopce. To je jen taková lahůdka, kterou vám posílá kvadratura Venuše a Pluta.

 

Štír
Někdo na pracovišti vám tzv. pije krev. Všude je ho slyšet, všemu rozumí a všude byl. Kam vstoupí, tam je ho plno. Kolegové dělají za jeho zády kyselé obličeje, vy máte chuť mu říct do očí, co si o něm myslíte. Bude to však mít vůbec nějaký účinek?

 

TAROT OSOBNOSTI
Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď!

 

Střelec
V práci si sami hledáte nové úkoly a nehodláte se přidat k pomalejšímu letnímu tempu. Zastáváte názor, že odpočívat můžete na dovolené. Vaše pracovní úsilí nezůstává nepovšimnuto a brzy se dočkáte i příjemné finanční odměny. Anebo klidně i povýšení!


Kozoroh
Nebuďte stále tím, kdo kárá a poučuje. Doma už si šeptají, že jste přepracovaní. A raději se vám snaží jít z cesty. Bude třeba, abyste zvolnili a začali více přemýšlet nad tím, co říkáte. Můžete svými slovy nadělat mnohem více škody, než si myslíte.

 

Vodnář
Do života vám může vstoupit vzdělaná osoba, nejspíše ve znamení Vah. Pomůže vašemu nasměrování na cestu k úspěchu. Nebude ale jediná. Lidí, od kterých se můžete mnohé naučit, teď budete potkávat hodně často. Nechte se obohatit jejich zkušenostmi.

 

Ryby
Jestli vás cokoliv zmáhá nebo potřebujete odreagování, hvězdy vám jako skvělou investici doporučují luxusní dovolenou. S penězi si lámat hlavu nemusíte, jsou teď pod dohledem přející Venuše. Nabádá vás, abyste si dopřáli něco, co vám udělá radost.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře