Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Středa, 30.8.2017 podle hvězd.

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 30.08.2017, 00:00 | 30.08.2017, 00:00 | doma.cz

Středa, 30.8.2017 podle hvězd.

Beran
Přiznejte si, že někdy je rutina doslova ubíjející. Zejména pro vás, nicméně zkuste přijmout, že některá zpomalení jsou nezbytnou součástí životního cyklu. Může se u vás dnes objevit potřeba neobvyklých zážitků či touha po kreativním sebevyjádření.

 

Býk
Vaše povaha vás vede ke spíše konzervativnějšímu přístupu k životu a dodržování pravidel. Dnes ale budete muset být trochu odvážnější a zkusit také pružnější postoj. Spontánnost a trocha dobrodružného ducha není nikdy na škodu, například v kariéře.

 

Blíženci
Dnešní den je zaměřený na vztahy. Budete je řešit od rána, nejprve na pracovišti a pak v soukromí. Zřejmě nebude nouze ani o výměnu názorů, ale z případného sporu vyjdete jako přátelé. A bude samozřejmě čas také na pozitivní city, nemějte obavy!

 

Rak
Různá nedorozumění mohou být součástí dnešního dne a budou opravdu nepříjemná a někdy i trapná. Snažte se, abyste se nedostali do situace, kdy by mohla být zneužita vaše důvěra nebo ochota pomoci nebo abyste se zapojili do něčeho, do čeho nechcete.

 

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev
Dnes můžete opět odvážně prosazovat své představy a plány. Pokud se vám zdá, že jsou nedosažitelné, bude lepší je upravit a přistoupit na kompromis, než je zamknout do šuplíku a zapomenout na ně. Pokuste se překonat překážky na cestě k vítězství!

 

Panna
Odložte záležitosti, které vyžadují racionální myšlení, raději na jindy. Dnes vám práce s fakty moc nepůjde. Spíše se věnujte svým představám. Můžete být kreativní a mít skvělé nápady, které později uvedete do reality. Popusťte uzdu své fantazii.

 

Váhy
Měli byste si hlavně určit priority pro dnešní den. Nahrne se toho na vás tolik, že nebudete vědět, co dříve udělat. Hvězdy radí, abyste si zkusili problémy příliš nepřipouštět k tělu a věřit, že bude zase lépe. Raději se věnujte tomu, co máte rádi.

 

Štír
Ráno se probudíte se skvělou náladou. Aby vám vydržela po celý den, nenechte si ji zkazit všudypřítomnými mrzouty, pochybovači a pesimisty. Zkuste se podívat, kam se dostali oni. Uvidíte, že jim není vůbec co závidět! Přece nechcete skončit jako oni.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec
Zejména odpoledne budete mít snahu poradit svým kolegům nebo přátelům. Nicméně dobře míněné rady nemusí vždy dopadnout na úrodnou půdu a buď se potážete s ignorací anebo přímo s nevolí. Připravte se na to a řekněte si, že problém nemáte vy, ale oni.

 

Kozoroh
Po příchodu do zaměstnání máte dneska dojem, že jste opět v pasti. Tou je například pevná pracovní doba a spousta úkolů, které jsou na vás naloženy. Nejraději byste se obrátili a šli zase domů. Budete to ale muset vydržet, nic lepšího zatím nemáte!

 

Vodnář
Mějte oči i uši otevřené, protože se k vám dnes může dostat příležitost k nákupu domu nebo rekreační chaty a to z nečekaného zdroje. Buďte připraveni pružně reagovat, ale neukvapujte se. Dejte najevo zájem s tím, že chcete znát všechny informace.

 

Ryby
Pokud dnes budete muset někomu něco vysvětlovat nebo provádět pracovní prezentaci, raději se zeptejte, zda byla vaše řeč dostatečně a správně pochopena. Mohlo by se totiž snadno stát, že dojde k nedorozumění, které by pak bylo kladeno za vinu vám.

0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře