Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Středa, 6.9.2017 podle hvězd.

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 06.09.2017, 00:00 | 06.09.2017, 00:00 | doma.cz

Středa, 6.9.2017 podle hvězd.

Beran
Něco, co si s sebou nesete ze své minulosti, dnes úplněk osvítí mnohem něžnější září. Budete se tak moct smířit s mnoha věcmi, které už nezměníte, ale které vás dost trápily. Vzpomenete si i na nějaký konkrétní minulý úspěch a načerpáte z něj sílu.

 

Býk
Středeční úplněk dodá na důrazu jednání některého z vašich přátel, a to jak v pozitivním, tak negativním smyslu. Může to mít vliv na váš život. Bude to asi ukázka toho, že důsledky našich činů si nás stejně dříve či později najdou. Nevyhneme se jim.

 

Blíženci
Dnešní úplněk vynese na světlo otázky, týkající se vaší profese a kariéry. V září budete muset vyvinout více snahy a energie, abyste se někam posunuli nebo dosáhli svých cílů. Dobrou zprávou je, že máte dostatek vnitřní síly, abyste to vše zvládli.


Rak
Úplněk osvítí svými paprsky vše, co se týká cestování a vzdálených míst. Všechno, co s nimi souvisí, dostane zelenou. Může to být nákup zboží z ciziny, místo u zahraniční společnosti, zhodnocení financí či prostě příjemná dovolená. Vše bude úspěšné.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA ZÁŘÍ!
Zjistěte, čeho se vyvarovat a čemu jít naopak naproti, abyste nepromeškali jedinečnou příležitost! Nečekejte a vytáhněte si 3 karty hned teď!

 

Lev
Úspory, investice, pojištění a další finance budou tématem, které otevře dnešní úplněk. Protože na suchu po finanční stránce rozhodně nejste, půjde spíše o různé nabídky, případně dořešení věcí z minulosti. Vše si ale důkladně prověřte a rozvažte.

 

Panna
Dnešní úplněk přináší možnosti nových nabídek, týkajících se obchodního partnerství. V období do příštího úplňku můžete v této oblasti expandovat a zažívat nebývalý rozmach. Některé nabídky však nemusí být myšleny zcela vážně, buďte proto obezřetní.

 

Váhy
Díky úplňku se dostává do popředí vaše zdraví. A to nejenom léčba stávajících problémů, ale také preventivní opatření. Měli byste se zaměřit na správnou životosprávu, kterou v poslední době hodně zanedbáváte. Můžete také řešit jistý pracovní problém.

 

Štír
Svit středečního úplňku ozáří vaše milostné záležitosti, otevře otázku vašich společenských styků a také vašich ratolestí. Tato témata vás budou v následujících týdnech hodně zaměstnávat. Připravte se na to a nenechte se vývojem událostí zaskočit.


Aplikace zdarma: Hodíme se k sobě? Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku!
 

Střelec
Měsíc v úplňku je krásný a romantický. Co tentokrát přináší vám? Středeční Luna se podívá na záležitosti, spojené s domácností. Pokud vlastníte nemovitost, ukáže nutnost údržby a oprav. A možná přinese i otázku jejího možného prodeje nebo nákupu.

 

Kozoroh
Na co byste si měli dát pozor při dnešním úplňku? Především na své emoce, které by mohly převládnout nad logikou. Stimulovány jsou rovněž krátké cesty a sblížení se sourozenci a příbuznými, zejména pokud jste nedávno řešili mezi sebou nějaké spory.

 

Vodnář
Úplněk vám může přivést do cesty někoho, koho jste už hodně dlouho neviděli. Můžete rovněž být konfrontováni s událostmi, které se staly tak dávno, že jste na ně téměř zapomněli. Ani takové zážitky však nespí definitivně, musíte se na to připravit.


Ryby
Extrémní přecitlivělost je přesně to, co vám přinese dnešní úplněk. Ta bude mít s největší pravděpodobností na svědomí potíže v komunikaci, protože budete reagovat vztahovačně. Zkuste se nad své pocity povznést a říct si, že za to může jenom Měsíc.

0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře