Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Středa, 13.9.2017 podle hvězd.

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 13.09.2017, 00:00 | 13.09.2017, 00:00 | doma.cz

Středa, 13.9.2017 podle hvězd.

Beran
Venuše v trigonu se Saturnem je ideální pojistkou, která zaručí vašemu vztahu pevnost. V tyto dny je proto vhodné zahájit rozmluvy o plánovaném manželství. Můžete svůj protějšek klidně i požádat o ruku! Zadaní pocítí posílení vzájemného pouta.

 

Býk
Dnes je důležité, abyste při řešení problémů zachovali spravedlivý přístup ke všem zúčastněným. Je totiž velice jednoduché získat špatný úsudek a někomu ublížit. Pokud se vám podaří toho vyvarovat, získáte si respekt svého okolí. Bude si vás vážit.

 

Blíženci
Nemůžete se od rána zbavit myšlenky na to, kudy by do vašeho života mohl zavanout nový svěží vítr. Možná bude lepší, když se budete soustředit na to, jak zvládnout některé nelehké momenty tohoto měsíce. Bude to v tyto dny mnohem plodnější úsilí.

 

Rak
Dnes nejspíš dostanete k podpisu důležitou smlouvu, na kterou jste už dlouho čekali. I když z ní máte velkou radost, nedovolte, aby zastínila vaše racionální uvažování. Dejte dokument raději posoudit dobrému právníkovi, ať víte, že je vše v pořádku.

 

NEJROZSÁHLEJŠÍ ROČNÍ HOROSKOP 2018
Příští rok bude opravdu výjimečný! Zjistěte hned, co vás čeká!

 

Lev
Od rána se na vás usmívá váš nadřízený a kde může, složí kompliment. Může to signalizovat, že s vámi vedení počítá na vyšší funkci anebo vám chce navrhnout účast na důležitém projektu. Pracujte, jak nejlépe umíte a prozatím se na nic nevyptávejte.


Panna
Dnes jste schopni prosadit své zájmy. Disponujete dostatkem sil i vůle k tomu, abyste překonali překážky, kterých ostatně mnoho nebude a uskutečnili své plány. Počítejte i s podporou svého okolí. Nic vám nebrání pustit se do všeho, do čeho chcete.


Váhy
Ačkoliv to pro mnohé bude hodně nečekané, dnes pocítíte nutkání ke kreativní činnosti. A to ne ledajaké. Budete mít chuť stvořit nějaké umělecké dílo anebo od základů změnit vzhled vašeho domova. Nejlepší bude se do toho pustit, ale nic nepřežeňte!


Štír
Navzdory tomu, že jste osoba plná energie, měli byste si dobře rozmyslet, na co má smysl ji vynakládat a co za to naopak nestojí. Dnes se vám podaří vyhnout se situaci, která by vás o energii obrala. Vezměte si z toho příklad, dělejte to tak i dále.

 

KARMA TAROT
Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď!


Střelec
Vyslechnete si od svého okolí výtky, že jste příliš tolerantní k některým lidem, kteří si to nezaslouží. Měli byste pořádně zvážit, jestli nemají pravdu a neplýtváte svou velkorysostí nadbytečně. Neomlouvejte tak snadno chyby druhých, neváží si toho.

 

Kozoroh
Jste obdařeni velkou dávkou soucitu a empatie. Dnešní den vás přivede do situace, kdy jí budete moct dát průchod. Neznamená to, že budete muset pomáhat finančně či poskytnutím přístřeší, i když to také umíte. Bude stačit, když zvolíte správná slova.

 

Vodnář
Poprvé od pondělí zavládne větší pohoda. Můžete vsadit na vzdělávání. Netýká se to jenom vás, ale hlavně vašich dětí, kterým už naplno začala škola. Možná budou
potřebovat pomoc při učení. Můžete se jich odpoledne zeptat, zda nechtějí něco vysvětlit.

 

Ryby
Události těchto dnů ve vás zvyšují vaši kousavost. Tu projevujete ve všem, co řeknete a dnes obzvláště. Každý však tento způsob komunikace neskousne a problém je na světě. Nelze totiž jednoznačně odlišit, kdy žertujete a kdy už věci myslíte vážně.

0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře