Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Středa, 11.1.2017 podle horoskopu

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 11.01.2017, 00:00 | 11.01.2017, 00:00 | doma.cz

Středa, 11.1.2017 podle horoskopu

 Beran
Jupiter vás má při dnešku již svou opozicí delší dobu na mušce a může svádět k určitému bohémství, je mistrem na odlehčení kapes! Hvězdy napovídají, že rozumné zvažování ohledně výdajů se vám vyplatí zejména od pozdního odpoledne do večera a noci.

 

Býk
Pod ochranou přejícího Slunce máte v této době nejsilnější šanci na úspěch! Váš rodinný krb v těchto hodinách plápolá příjemně hřejivým plamenem, obzvláště se to týká období kolem podvečera. Se svými nejbližšími se cítíte spokojeně a nastává klid.

 

Blíženci
Z éteru přichází zpráva pro vás, kteří se ucházíte o novu pozici - významně může pomoci znalost cizího jazyka, zvýšeně ji prezentujte! Vaším krédem je být věčně v pohybu a stejně tak nakládáte se svými finančními prostředky, to není nejpříhodnější.

 

Rak
Zejména kolem pozdního odpoledne máte nutkání spustit svou hezkou zvonkohru, tudíž prodávejte, nakupujte a investujte. Může to být čas finančních žní! Skvělým tahem se jeví porada s někým spolehlivým, přičemž hvězdy poukazují na dobrého přítele.

 

Velký Tarot 2017!
Zjisti, co Tě čeká! Poznej svou budoucnost dříve, než se stane skutečností! Nečekej a vytáhni si svých 5 karet hned teď!
 

Lev
Čísi vidění a názory vám při dnešku mohou připadat jako ze světa science-fiction, nicméně místo zdravé fantazie vám to připomíná nevkusný patos. Snažte se být nad věcí a vyčkejte na správnou chvíli, kdy uvedete věci na pravou míru a inspirujete.

 

Panna
Co byste ještě nedávno považovali za zbytečné dnes kupujete. Jak na tuto rozmarnici Venuši, která vás k tomu ponouká, vyzrát? Zatrhněte jí hned na počátku vše, co není ve vašem dlouhodobém seznamu investic. Nezapomeňte, že je ale na vaší straně.

 

Váhy
Pokud budete pozorní a soustředění, aby vám něco v peněžních transakcích neuniklo, můžete se spolehnout spíše na zisk nežli újmu. Slunce s Merkurem proto radí, abyste překontrolovávali účty, abyste měli jistotu, že dostanete to, co jste si zaplatili.

 

Štír
Venuše napomáhá tomu, abyste snáze dostali hypotéku nebo půjčku, přičemž je jejím silným pomocníkem přemýšlivý Merkur. Tito dva dobrodějové doporučují provádět veškeré transakce týkající se domů a staveb, ať je to koupě, prodej či třeba renovace.

 

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU!
Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým příštím rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost!
Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Střelec
Máte-li spády vzlétnout a pouštět finanční žílou, počítejte s tím, že vás hvězdný nesmlouvavý dozorce pořádně přizemní. Venuše se od odpoledních hodin staví do role volavky a láká vás ke zbytečným výdajům, pokud nezpozorníte, průšvih je za dveřmi.

 

Kozoroh
Dnes přizvukuje přející Mars, který způsobuje, že jste v tomto směru aktivnější než jindy. Bravo, neostýchejte se mít větší jiskru. V tomto období vás Slunce, Merkur, Venuše i Mars zahrnují velmi příjemnou energií, což se odráží především doma.

 

Vodnář
Éterem letí zpráva, že penízky se k vám mohou kutálet především z atributů spojených s uměním, hudbou, esoterikou, ale také například i z profesí, které jsou svým způsobem spojeny s vodou. Od rána trvá na svém přející Slunce a potvrzuje jako jedničku.

 

Ryby
Venuše od ranních hodin naznačuje, že je vhodná doba na jednání s bankami, na zřizování výhodnějšího pojištění, řešení dědických záležitostí a také pro vhodné investice. Hvězdy prozrazují, že investování zejména do sociální a umělecké oblasti je ok.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře