Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Středa, 4.10.2017 podle hvězd.

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 04.10.2017, 00:00 | 04.10.2017, 00:00 | doma.cz

Středa, 4.10.2017 podle hvězd.

Beran
Váš rodinný život je od počátku měsíce poněkud složitější. S vašimi blízkými ani dnes nemůžete nějak najít společnou řeč. Zdá se vám, že by chtěli rozhodovat o vašich soukromých záležitostech a na to je vaše nátura velmi citlivá. Vlastně alergická.

 

Býk
Daří se vám v práci, takže se do ní docela těšíte. Pracujete naplno, do cesty se vám nestaví žádné překážky. Je docela možné, že položíte základy ke kariérnímu postupu právě v tyto dny, třeba dnes. Díky skvělým výkonům postupujete nezadržitelně vpřed.


Blíženci
Hodilo by se, kdybyste se dozvěděli něco více o lidech, se kterými denně přicházíte do styku. Týká se to známých, kolegů v zaměstnání nebo i některých členů vaší rodiny, se kterými se moc nevídáte. Zkuste s tím začít hned dnes. V řadě z nich se mýlíte.

 

Rak
Dávejte si dnes pozor na to, co říkáte a hlavně, jak to říkáte! Vaše slova mohou mít větší dopad, než byste čekali. Kromě toho, že byste mohli snadno někoho zranit nebo urazit, můžete si také přibouchnout dveře tam, kde se nedávno slibně otevřely.

 

TAROT ROZHODNUTÍ
Nechte tarotové karty, aby vám pomohly rozhodnout se. Ponořte se do zkušeností našich předků a vytáhněte si své 3 karty!

 

Lev
Vaše energie a talent pro vyjednávání jsou dnes výjimečné. Dokážete zařídit to, co se jiným nepodařilo a nedá vám to ani moc práce. Nadřízení to v zaměstnání ocení a také doma budete za hvězdu. Někteří lidé si k vám možná přijdou pro radu nebo pomoc.

 

Panna
Dnes vás čeká řada různých problémů. Ale nebojte se, můžete nad nimi hravě zvítězit. Stačí si dodat odvahy! Té máte ale dostatek, takže to pro vás nebude nic složitého ani neznámého. Dnes si naplánujte dílčí kroky a ihned se pusťte do jejich plnění.

 

Váhy
Dnes se na vás pohrne spousta telefonátů, požadavků a dotazů ze všech stran. Budete také muset řešit více věcí najednou. Není divu, že budete odpoledne totálně nervově vyčerpaní. Zajděte si někam, kde se uklidníte a dobijete baterie. Potřebujete to.

 

Štír
Ukryté emoce, které se u vás v posledních dnech derou na povrch, jsou odrazem toho, po čem toužíte. Měli byste jim věnovat pozornost a dobře nad nimi přemýšlet. Prožijte naplno pocity, které ve vás vyvolávají. I ty dnešní vás chtějí někam nasměrovat.


APLIKACE ZDARMA: MÁ MĚ RÁD - NEMÁ MĚ RÁD?
Trhejte lupeny z kopretiny a zjistěte to hned!


Střelec
I když se hvězdy netváří právě přátelsky, disponujete dostatkem odvahy a silou aktivně určovat směr, kterým chcete, aby se váš život dále ubíral. Dnešek vám nabídne příležitost, jak vzít osud do vlastních rukou a nebýt jím jen vláčeni. Chopte se jí!


Kozoroh
Dnešní den přináší šanci, abyste se vypořádali s něčím, co vás trápí. Půjde zřejmě o nějaké choulostivé záležitosti, které tíží vaše svědomí. Pokud však naopak jde o majetek či finance, měli byste slušně, ale důrazně žádat o svůj spravedlivý podíl.

 

Vodnář
Vlivem Merkura a jeho trigonu se v tomto období stává způsob vaší komunikace naprosto neodolatelný. Můžete toho využít všude, kde vás napadne, budete rozhodně slavit úspěch. Dnes můžete například zkusit složit zkoušku, na které vám hodně záleží.

 

Ryby
Nejenom dnes, ale vůbec v tomto období vás často může trápit pocit, že vám schází pevná vůle. Bojíte se obranného postoje, který teď zaujímáte. Nelekejte se, nic se s vámi neděje. To s vámi jen hvězdy hrají nerovnou hru. Brzy se vše zase zlepší.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře