Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Středa, 11.10.2017 podle hvězd.

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 11.10.2017, 00:00 | 11.10.2017, 00:00 | doma.cz

Středa, 11.10.2017 podle hvězd.

Beran
Zkuste v tomto období pečlivě vybírat, s kým budete trávit svůj volný čas. Planetární konstelace hlásí zvýšené riziko hádek a nedorozumění a tímto způsobem byste ho mohli eliminovat. Dnes se raději vyhýbejte všem situacím, které zavání konfliktem.

 

Býk
Vaši kolegové i nadřízení vás nejen v tomto období vidí ve velmi dobrém světle. Dnešek by mohl přinést nějakou formu podpory a možná i přímluvu důležité osoby. Je to výsledek vaší poctivé práce, měli byste na to být pyšní. A na sebe samozřejmě také!

 

Blíženci
Jste spokojení, pokud máte nashromážděný určitý majetek. Přináší vám to pocit jistoty, která je pro vás důležitá. Dnes se budete muset nejspíš něčeho z finančních důvodů vzdát. Je to pro vás těžké. Lpění na věcech je však opravdu hodně omezující.


Rak
Pokud vás dnes přepadnou myšlenky na to, co jste v životě zameškali a chtěli udělat jinak, zahánějte je, co vám budou síly stačit. Raději se zaměřte na to, co máte a co ještě můžete udělat a dokázat. Pozitivní myšlení může být vaším hnacím motorem!


MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Lev
Toto hektické období je sice bohaté na šance a všemožné příležitosti, stíháte plno věcí, ale tempo těchto dnů je pořádně rychlé. Dnes můžete pocítit únavu. Neměli byste ji přemáhat anebo se stydět přiznat ji ostatním. Budou pro vás mít pochopení.

 

Panna
Neměli byste se snažit změnit partnera podle svých představ. Jednou jste si ho vybrali, tak ho berte takového, jaký je. Pokud se vám na něm něco nelíbí, promluvte s ním. Jestliže se ale jedná o nevýznamné drobnosti či zlozvyky, netlačte dnes na pilu.


Váhy
S pozitivní náladou se dnes probouzíte a neopouští vás ani v dalších hodinách dne. V tomto období je důležité, abyste se v takovém rozpoložení nacházeli co nejčastěji, planety vám totiž hodlají umetat cestičky a pomáhat všude, kde to bude možné.

 

Štír
Ve vašich myšlenkách už delší dobu klíčilo něco, co v těchto dnech začíná dostávat konkrétnější obrysy. Týká se to vaší kariéry, nejspíš budete chtít začít něco zcela nového. Čas od času takové touhy přepadají každého, nyní jste si však dost jistí.


NEJROZSÁHLEJŠÍ ROČNÍ HOROSKOP 2018
Příští rok bude opravdu výjimečný! Zjistěte hned, co vás čeká!

 

Střelec
Budete se dnes muset vypořádat s kupou papírů, které se navrší na vašem pracovním stole. Některé vám zvednou náladu, jiné budete mít chuť okamžitě roztrhat. Pozor, může být mezi nimi i dokument, na který se už dlouho těšíte. Omylem ho nezahoďte!


Kozoroh
Nejspíš dnes budete trochu zápasit se svou tvrdohlavostí, která vás nutí stát si za svými názory ať to stojí, co to stojí. Změna pohledu na různé věci však není projev slabosti, hlavně pokud se tak stane pod vlivem nových informací. Buďte flexibilní!


Vodnář
S vaší jemnou a klidnou povahou můžete dnes potěšit mnoho lidí. Třeba jenom tím, že vyslechnete jejich starosti a najdete pro ně vlídné slovo. Taková pomoc je mnohdy opravdu důležitá. Buďte vnímaví a empatičtí a vyvarujte se odsuzování ostatních.


Ryby
Dnešní den je skvělý pro duševní práci a soustředění. Urovnáte si myšlenky a znovu získáte vnitřní klid. A také energii, kterou postrádáte. Můžete také požádat o soukromý rozhovor člověka, kterému věříte a mohl by vám pomoci s nějakým problémem.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře