Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Středa, 1.11.2017 podle hvězd.

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 01.11.2017, 00:00 | 01.11.2017, 00:00 | doma.cz

Středa, 1.11.2017 podle hvězd.

Beran
V tomto měsíci se vám budou dařit veškeré finanční transakce. Pokud budete potřebovat uskutečnit výdaj, který je nad vaše aktuální možnosti, můžete se dočkat podpory od banky či od některého z přátel. S penězi si dnes vážně lámat hlavu nemusíte!

 

Býk
Dnes vsaďte na vzdělání. Nejenom to své, ale také svých potomků. Hvězdy napovídají, že byste na něm neměli šetřit a hlavně ne v tomto období. A také se zajímejte, zda nepotřebují děti pomoct s učením. Víte, jak jim jde škola a jestli nemají problémy?

 

Blíženci
Vstupujete do měsíce, který by vám po finanční stránce mohl přinést velký prospěch. V prvních dvou dekádách budete mít podporu planet a spoustu energie i motivace k vydělávání peněz. Neztrácejte čas, můžete s tím začít už dnes. Pusťte se do toho!

 

Rak
Budete dnes velmi snadno schopni prosazovat své zájmy. Máte dostatek vůle a síly k překonávání překážek. A to i tehdy, pokud nemůžete počítat s podporou svého okolí. Chcete se spolehnout sami na sebe a vlastními silami dosáhnout všeho, co chcete.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Lev
Čeká vás velmi aktivní den, kdy opět můžete dokázat, že vaše mentalita a bystrý intelekt jsou hodny obdivu. Poradíte si naprosto se vším, skvěle si zorganizujete úkoly a ještě vám zbude čas na příjemné popovídání s přáteli. Okolí jen tiše závidí.

 

Panna
Nemůžete se po celý den zbavit myšlenky na to, jak to zařídit, aby do vašeho života vnikl nový a čerstvý vítr. Bude dobré, když se nejdříve podíváte na to, které jsou ty oblasti, kde vás nejvíce tlačí bota. A nejdříve začněte se změnami právě tam.

 

Váhy
Dnes budete moci dát průchod svému soucitu a empatii, kterými jste obdařeni od narození. Nemusíte vynakládat finanční prostředky ani nikoho ubytovat ve vlastním domě. Stačí, pokud lidi vyslechnete a zvolíte správná slova. I ta mohou uzdravit duši.

 

Štír
Od příchodu do práce se na vás všichni usmívají, od recepční po nadřízeného. Ten vám navíc každou chvílí skládá pochvalu. Nevíte přesně, co to znamená, ale vnímejte to jako pozitivní signál. Pusťte se do své práce a zatím se vedení na nic neptejte.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec
Bude důležité, abyste si dnes při řešení nejenom pracovních problémů zachovali stejný přístup ke všem zúčastněným stranám. Váš špatný odhad by totiž mohl někomu snadno ublížit. Pokud se toho dokážete vyvarovat, respekt svého okolí máte zajištěný.

 

Kozoroh
Pod vlivem událostí těchto dnů jste kousavější a nepříjemnější mnohem víc, než tomu bývá jindy. Projevuje se to u vás téměř v každé vyřčené větě. Někdy to nemyslíte zcela vážně, ale dnes můžete někoho urazit. Musíte si na to dát opravdu dobrý pozor!

 

Vodnář
Můžete si dnes vyslechnout od svých blízkých nebo přátel výtky. Prý jste přehnaně tolerantní k lidem, kteří si to vůbec nezaslouží. Asi byste měli pořádně zvážit, jestli náhodou nemají pravdu. Možná skutečně plýtváte svou velkorysostí nadbytečně.

 

Ryby
Dnes se k vám nejspíš dostane důležitý dokument, na který jste dlouho čekali. Když ho teď máte před sebou, máte nesmírnou radost. Přesto radosti nedovolte, aby zastínila vaše uvažování. Dejte věc přečíst také právníkovi. Ať víte, že je vše v pořádku.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře