Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Středa, 15.11.2017 podle hvězd.

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 15.11.2017, 00:00 | 15.11.2017, 00:00 | doma.cz

Středa, 15.11.2017 podle hvězd.

Beran
Vaše finanční oblast je nyní stabilní a klidná. Planety nehrozí žádnými nečekanými výkyvy, proto si na dnešní den můžete naplánovat nákup věci, kterou potřebujete a jejíž pořízení jste odkládali. Speciální obezřetnost však věnujte zárukám prodejců.


Býk
Bude vás dnes pronásledovat únava. Zamyslete se nad tím, co je její příčinou. Může to být jen zvýšenými nároky tohoto období, nebo jde třeba o psychickou záležitost. Není vyloučeno, že je to signál něčeho vážnějšího. Měli byste si zajít k lékaři.

 

Blíženci
Hvězdy mají pro dnešní den varování: Neměli byste prosazovat své názory a jít si za svým příliš tvrdě, mohli byste si znepřátelit spoustu lidí ve svém okolí. Jděte na to moudře, ale netlačte moc na pilu. Diplomatických schopností na to máte dost.


Rak
Pokorně a s radostí přijměte všechno, co vám dnešní den přinese. Mohou to být nejenom nové zážitky, ale i noví lidé. Zkuste ve všem najít něco dobrého pro sebe a způsob, jak vnitřně povyrůst. Budete silnější a odolnější vůči tomu, co život přináší.

 

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev
Dokážete se spolehnout sami na sebe, a to je dobře. Není to však dáno všem, a tak se na člověka, který vás dnes přijde požádat o pomoc, nedívejte spatra ani pohrdavě. Naopak oceňte jeho důvěru, kterou vám takto projevil a snažte se mu vyjít vstříc.


Panna
Vaše nespokojenost se záležitostí, která vám dělá starosti už nějakou dobu, má svůj důvod. I když se dnes snažíte, hned tak ji nevyřešíte. Musíte tomu dát čas. Zřejmě budete muset vynaložit i veškeré své diplomatické umění. A také přijmout kompromis.


Váhy
Vaši starší kolegové jsou neocenitelným zdrojem rad. Aby také ne, mají za sebou léta profesních zkušeností. Nebojte se jim dnes říct, že si s něčím nevíte rady. Jistě vám ochotně pomohou. Vy se od nich budete moci přiučit to, co vám ve škole neřekli.


Štír
Jste pracanti, kterých si nadřízení cení. Je na vás spolehnutí a své úkoly odvádíte bezchybně a včas. Problém je, že nejste adekvátně ohodnoceni, a tak se ohlížíte po novém místě. Dnes můžete zahlédnout nabídku, která vás zaujme. Zkuste své štěstí!

 

TAROT FINANCÍ
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vaši finanční situaci!


Střelec
Dnes se zřejmě budete muset nad sebou zamyslet. Někdo vám něco vyčte a vy se urazíte. Přesto si zkuste vzpomenout, jestli vám v posledních měsících nevytýkalo více lidé stejnou věc. Pokud ano, zřejmě na tom bude kus pravdy a měli byste to napravit.


Kozoroh
Budete dnes muset prokázat věrnost svým názorům a ukázat to jasně lidem v okolí. Neustupujte! Nikdo nesmí bourat vaše sny a odrazovat vás od vašich plánů. Bojujte za to, o čem jste přesvědčeni, že je pro vás dobré. Jen tak dojdete tam, kam chcete.

 

Vodnář
Procházíte už několikátý den okolo výlohy určitého obchodu a nemůžete se zbavit představy, že si pořídíte věc, kterou tam vidíte. Slunce a Venuše nabádají, ať se krotíte ve svých výdajích a zbytečně neutrácíte. Později by vám to přineslo problémy.

 

Ryby
Co nesnášíte, jsou negativní emoce. Zejména závist nebo třeba žárlivost. Dnes s nimi budete v nějaké formě konfrontováni. I když se zřejmě budou týkat jiné osoby, budete svědkem nepříjemných výlevů. Zkazí vám to náladu na celé odpoledne i večer.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře