Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Středa, 6.12.2017 podle hvězd.

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 06.12.2017, 00:00 | 06.12.2017, 00:00 | doma.cz

Středa, 6.12.2017 podle hvězd.

Beran
Sychravé dny mohou v citlivějších povahách vyvolávat mírnou depresi. Dnes se může jako nezvaný host vloudit také do vaší blízkosti. Nesmíte však podléhat chmurám! Nejlepším lékem na ně je společnost blízkých nebo přátel. A také dobrá kniha či film.

 

Býk
Dnešek může přinést zkoušku vašeho charakteru a toho, jak si umíte stát za svými názory. Neměňte je jen proto, že to po vás někdo chce nebo že se to od vás očekává. Stůjte si za svým. Jenom tak můžete dosáhnout svých cílů a zachovat si respekt okolí.

 

Blíženci
Když si přiznáte své slabosti, stanete se silnějšími. Můžete je pojmenovat a budete vědět, s čím konkrétně máte bojovat. Nikdo není dokonalý a slabé stránky má každý člověk. Dnešní den vám odhalí jednu z nich. Zamyslete se také nad těmi dalšími.

 

Rak
Dnes vás může opět potrápit pocit, že byste na sobě mohli něco změnit. Pokud to není pokles váhy pod zdravou hodnotu, proč se do toho nepustit? Máte spoustu možností! Objednejte si služby odborníka, zkuste to sami nebo s podporou vašich přátel.

 

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU!
Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým příštím rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost!
Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Lev
Nedorozumění v rodinném kruhu, která jsou v poslední době takřka na denním pořádku, vás vyčerpávají. Zároveň víte, že nemá smysl se jimi trápit víc, než je nutné, protože jsou výsledkem vlivu planet, a proto brzy odezní. I dnes to tak musíte brát.

 

Panna
Pokud budete dnes chtít něčeho dosáhnout nebo věci popohnat kupředu, musíte se zdržet arogance a panovačnosti. Hrozí vám, že se jimi necháte ovládnout a věci tím spíše pokazíte. Je třeba zapojit nejvyšší míru sebeovládání. Dokážete to, tak se snažte!

 

Váhy
Víte, co chcete a za svými názory si stojíte. Dnes by se vám někdo mohl snažit vnutit své pravdy. Je to jeho pohled, vy se držte toho vašeho. Pokud myslíte, že by v něčem mohl mít pravdu, můžete přistoupit na určitý oboustranně přijatelný kompromis.

 

Štír
Pečlivě třiďte informace, které se k vám dostávají. Dnes se na to obzvláště zaměřte. Musíte odlišit důležité od těch, které vás jenom odvádějí od podstatných věcí a okrádají vás o čas a energii. Až se vám to podaří, používejte toto dělení každý den.

 

Aplikace zdarma: HODÍME SE K SOBĚ?
Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku!

 

Střelec
Čeká vás den, kdy je třeba nevyhýbat se mezilidským kontaktům a komunikaci. A to jak s přáteli, tak i s kolegy v práci. Navazujte také nové kontakty, mohou se později ukázat jako velmi prospěšné pro váš další život. Dejte ale pozor na neupřímné lidi.

 

Kozoroh
Pokud máte v práci stále nepříjemný pocit, dokonce až takový, že do ní ráno vstáváte s odporem, může to mít něco společného s negativní energií od kolegů. Pořiďte si drahé kameny, které ruší její působení. Jestliže to nepomůže, volte změnu pracoviště.

 

Vodnář
Možná vás dnes napadne dát si nějaké předsevzetí, které uvedete v realitu ještě do konce roku. Přátele svým nápadem pobavíte, oni se chystají odbourat zlozvyky klasicky až po Novém roce. Už víte, co hodláte ve svém životě změnit? Popřemýšlejte o tom.

 

Ryby
Co může stát za vašimi stavy únavy a rozmrzelosti takhle uprostřed týdne? Možností je spousta. Jednou z nich je stres. Tělo vám dává najevo, že ho přetěžujete. Ale je to také signál, ať se tolik nezaobíráte všedními problémy. Ubližujete sami sobě.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře