Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Středa, 13.12.2017 podle hvězd.

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 13.12.2017, 00:00 | 13.12.2017, 00:00 | doma.cz

Středa, 13.12.2017 podle hvězd.

Beran
Středa se vám vydaří přesně podle vašich představ a budete spokojeni s tím, jak vše vychází. Vaše dobrá nálada bude inspirující i pro ostatní lidi ve vašem okolí, a tak zaženete mnohé splíny, o kterých ani nevíte. Jste dnes takovým malým sluníčkem.

 

Býk
Dnes se můžete setkat s někým, koho jste už dlouho neviděli, případně se vám takový člověk může ozvat. Vyvolá to ve vás různé protichůdné emoce. Musíte se s tím vypořádat sami. Pokud nevíte, jak s tím naložit, promluvte si s přáteli. Poradí vám.

 

Blíženci
Jestli dnes máte k něčemu připomínky, je třeba, abyste si rozmysleli, jak je sdělíte. V tom vám pomůže vaše intuice, nepotlačujte ji. Pokud byste byli příliš přímí, můžete si způsobit nepříjemnosti. Vhodně volená slova naproti tomu otevřou brány.

 

Rak
Mnoho lidí okolo vás je ve stresu z toho, že nestihnou vše, co chtějí, udělat do Vánoc. Jiné trápí splíny a někteří dokonce čelí depresi. Vás se to netýká, takže jste i dnes ti, kteří se snaží svému okolí vylepšit náladu a pomáhají řešit problémy.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Lev
Pokud se potýkáte s nějakým problémem, který vám už začíná přerůstat přes hlavu, nebojte se dnes požádat o pomoc někoho, komu důvěřujete. Odhoďte svou hrdost a klidně přiznejte, že na něco nestačíte. To není žádná hanba, na to má nárok každý člověk.

 

Panna
Dnes budete mít tendence dělat ukvapené závěry. Neposuzujte lidi podle vizáže a chování, pokud je dobře neznáte. I kniha může mýlit svým lákavým obalem a uvnitř najdete nudný blábol. Také u lidí je důležitější, co nosí v sobě, než jak působí navenek.

 

Váhy
Vaše pracovní úsilí se dnes setká s oceněním. Prostě zazáříte a nebude to poprvé. Rádi byste ale měli některé věci více pod kontrolou, abyste mohli zasáhnout do jejich průběhu. Zatím to tak není. Je třeba vydržet a zapracovat na své sebedisciplíně.

 

Štír
Díky energii, která se vás v tomto měsíci drží a dnes nabude na intenzitě, budete myslet jenom pozitivně. To s sebou přinese nový přístup k některým problémům. Ale také k okolí, takže přehodnotíte určité chování. Některým lidem se dokonce omluvíte.

 

TAROT DOVOLENÉ
Personalizovaný výklad kartářkou, sami si vytáhněte 5 karet! Tarot vám řekne vše o vaši dovolené a o možných komplikacích na vašich cestách.

 

Střelec
Jako silné osobnosti nejste nakloněni nechat se ovlivňovat názory druhých. Dnes ale dávejte pozor, abyste je dokázali odmítnout taktně a diplomaticky. Jinak se může velice snadno stát, že si získáte pověst arogantního hulváta a namyšleného člověka.

 

Kozoroh
Uprostřed týdne vás může ovládnout pocit, že vás někdo pomlouvá za vašimi zády. Není to příjemné, ale ovládněte se a hned nestartujte. Mohli byste sklidit posměch. A i kdyby se vaše podezření nakonec potvrdilo, netrapte se tím. Vaše hanba to není.

 

Vodnář
V předvánočním čase byste rádi někomu pomohli nebo udělali radost. Může to být velká vzpruha pro vaši psychiku. Dnes můžete uvažovat, co můžete udělat. Projděte si v mysli všechny příbuzné a myslete i na lidi, kteří nemají nikoho, kdo by jim pomohl.

 

Ryby
Podívejte se dnes dobře kolem sebe. Zjistíte, že vaše osobní smůla a nepříjemnosti, které jste považovali za příkoří, jsou ve srovnání s některými jinými lidmi procházka růžovou zahradou. Tak se vzchopte a bojujte. Brekem a stížnostmi nic nevyřešíte.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře