Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Středa, 3.1.2018 podle hvězd.

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 03.01.2018, 00:00 | 03.01.2018, 00:00 | doma.cz

Středa, 3.1.2018 podle hvězd.

Beran
Také dnes naplno využijte tohoto příznivého období, kdy můžete ve svém oboru ukázat, že je nutné s vámi počítat. Pokud pracujete pro zahraniční firmu anebo jsou vaše aktivity jinak svázány se zahraničím, máte nyní velkou šanci dosáhnout úspěchu.

 

Býk
Vaše sebedůvěra bude tím, co dráždí určité lidi ve vašem okolí. Sami jí mají nedostatek a vaše sebevědomí je pro ně jako příslovečný červený šátek, který dokáže vyprovokovat býka v aréně. Dnes se sice projeví, ale vy si z nich vůbec nic nedělejte.

 

Blíženci
Jste dnes jako uragán. Zatímco většina vašich kolegů je po svátcích vstupem do běžného života poněkud otrávená, vy jste k nezastavení. Nejspíš si vysloužíte poznámky o tom, že byste měli vzít práci i za ostatní. Dostatek elánu byste na to vážně měli.

 

Rak
Přestaňte se šťourat v každém slově, které kdo okolo vás pronese. Ještě dnes ve vás doznívá vliv včerejšího úplňku, který vám poněkud pocuchal nervy. Máte tendence být vztahovační a dávat věcem jiný smysl, než skutečně mají. Zbytečně se stresujete.


NEJROZSÁHLEJŠÍ ROČNÍ HOROSKOP 2018
Příští rok bude opravdu výjimečný! Zjistěte hned, co vás čeká!

 

Lev
Rozjeďte to v práci hned od začátku roku ve velkém stylu! Merkur a jeho trigon posilují intelektuální schopnosti a tak budete hotovým strojem na dobré nápady. Proto dnes začněte přemýšlet nad smělými inovacemi a novými směry, což vaši šéfové ocení.

 

Panna
Leden je vhodný měsíc k tomu, abyste se věnovali kultuře, studiu i aktivitám, souvisejícím s významnými lidmi, nejlépe osobnostem vašeho oboru. Nezanedbávejte ani sebevzdělávání. Pokud máte talent na jazyky, kupte si dnes třeba učebnici pro samouky.

 

Váhy
Hvězdné energie se dost podepíšou na vašem soustředění. Budete se obtížně koncentrovat a budete roztěkaní. Naplní vás to frustrací i neklidem, protože byste měli být po vánočních svátcích odpočatí a plní dobré nálady. Musíte to však dnes vydržet.

 

Štír
Jste rádi, že nyní nemusíte řešit finance. Jsou jiné záležitosti, kterým se musíte věnovat. Finanční pohoda vás ale svádí k tomu, že přemýšlíte, jak své jmění ještě více rozmnožit a pořádně se zajistit i na horší časy. Dnes zhodnoťte své možnosti.

 

TAROT ROZHODNUTÍ
Nechte tarotové karty, aby vám pomohly rozhodnout se. Ponořte se do zkušeností našich předků a vytáhněte si své 3 karty!

 

Střelec 

Budete se dnes vyhřívat v přízni svých nadřízených. Není divu, jste odjakživa platnými členy týmu a v poslední době se vám daří dvojnásobně. Intuitivně budete cítit, že se jedná o pozitivní signály. Podpořte nadále tento proces svými skvělými výkony.

 

Kozoroh
Cokoliv si dnes budete přát a aktivně se o to budete snažit, má naději na úspěch. Navíc jste velmi okouzlující a tak je velmi těžké vám něco odmítnout. Získáte proto snadno sympatie důležitých lidí a jejich podporu na cestě k úspěchu. Využijte toho.

 

Vodnář
Ani dnešní den nebude patřit k nejjednodušším. V práci čekejte napětí, nejen ze strany nadřízených vůči podřízeným, ale i mezi kolegy. Radši byste byli dnes doma. Cítíte totiž, jak vás takové prostředí obírá o energii a s ní ztrácíte dobrou náladu.

 

Ryby
Budete dnes hodně úspěšní, pokud se budete věnovat tomu, co znáte a pokusíte se vylepšit běžné rutinní postupy nějakou inovací. Usnadní vám to práci a kromě toho dokážete, že jste studnicí dobrých nápadů a velkého talentu. Tak do toho, jen se ukažte!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře