Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Středa, 10.1.2018 podle hvězd.

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 10.01.2018, 00:00 | 10.01.2018, 00:00 | doma.cz

Středa, 10.1.2018 podle hvězd.

Beran
Momentálně se vám v práci velmi daří, a tak se do ní každý den těšíte. Nemusíte bojovat s žádnými většími překážkami, takže je možné, že právě kladete základy ke svému kariérnímu postupu. Nepodceňujte nic ani dnes a jděte neochvějně vpřed, za svým.

 

Býk
Jestliže vás trápí jakékoliv problémy, máte nyní šanci je vyřešit pomocí odvážného přístupu. Není vám to cizí, zaujímáte ho přece k životu, a tak ho napodobte i v řešení problematických záležitostí. Dnes si naplánujte podrobný postup krok za krokem.

 

Blíženci
Připravte se na to, že budete dnes muset zvládat nápor ze všech stran. Budete hodně komunikovat, odpovídat na spoustu dotazů, řešit více problémů najednou a může se stát, že krátce po poledni už budete unavení. Dejte si pauzu na čerstvém vzduchu.

 

Rak
V posledních dnech zápasíte s emocemi, které nosíte ukryté ve svém nitru a poslední dobou se derou na povrch. Jsou odrazem vašich tajných tužeb a přání. Přemýšlejte dnes nad nimi tak, abyste byli upřímní sami k sobě. Mají vás totiž někam nasměrovat.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Lev
Na poli rodiny a domova to máte od počátku měsíce poněkud složitější. Se svými blízkými se snažíte najít společnou řeč, ale moc se vám to nedaří. A to ani dnes. Máte dojem, že by chtěli rozhodovat o všech záležitostech, a to je něco, co nesnesete.

 

Panna
Trápí vás svědomí? Pokud jde o záležitosti, které by s tím mohly být spojeny, dnešek nabízí možnost se s tím vypořádat. Pokud můžete, omluvte se a věci si vyjasněte. Pokud naopak zažíváte křivdu, žádejte o nápravu dané situace. I tím se vám uleví.

 

Váhy
Hvězdy se na vás sice netváří příliš přátelsky, ale přesto disponujete dostatkem odvahy a silou aktivně určovat směr svého života. Dnes dostanete příležitost, jak uchopit osud do vlastních rukou a nenechat se jím jenom pasivně vláčet. Chopte se jí!

 

Štír
I když je toto období pro vás docela úspěšné a pohodové, může vás občas přepadnout pocit, že vám schází pevná vůle. Nesmíte však zaujímat jen obranný postoj, zkuste s tím pořádně zabojovat. Uvidíte, že se věci zlepší a zvýší se vám i sebevědomí.

 

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU!
Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým příštím rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost!
Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Střelec
Bylo by dobré, kdybyste se dozvěděli něco více o lidech, se kterými se den co den setkáváte. Půjde o známé, kolegy z práce anebo třeba i vzdálenější příbuzné. A vůbec, jak moc vlastně znáte i ty, se kterými jste denně v kontaktu? Dnes to zvažte.

 

Kozoroh
Pod vlivem planet se stává vaše komunikace opravdu neodolatelnou. Zkuste toho využít všude, kde to jen jde a brzy oslavíte zasloužené úspěchy. Dnes například zkuste absolvovat pohovor nebo složit důležitou zkoušku, mělo by se vám dařit. Věřte si!

 

Vodnář
Budete dnes připraveni stát si za svými názory, ať to stojí, co to stojí. Vaše tvrdohlavost tak může komplikovat život nejenom vám, ale i lidem ve vašem okolí. Neškodila by změna pohledu na některé věci. Není to projev slabosti, ale flexibility.

 

Ryby
Vaše přívětivá povaha dnes může potěšit hodně lidí. Třeba jenom tím, že se budou moci rozdělit s vámi o své starosti. V klidu je vyslechněte a vyvarujte se toho, abyste kohokoliv soudili. Buďte empatičtí a trpěliví. Mějte pro všechny vlídné slovo.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře