Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Středa, 31.1.2018 podle hvězd.

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 31.01.2018, 00:00 | 31.01.2018, 00:00 | doma.cz

Středa, 31.1.2018 podle hvězd.

Beran
Víte, jak je pilná včela? Neuvěřitelně. A právě jí se budete dnes podobat. Pokud jste ve vedoucí pozici, dnes si pohlídejte, abyste přemohli svou aroganci a nedávali najevo nadřazenost. Nepovyšujte se nad své podřízené, tudy cesta k autoritě nevede.

 

Býk
Dnešní den přinese pestrost všemožných událostí. Planety budou podněcovat jejich rychlý sled, a tak si chvílemi budete připadat, jako byste v nich plavali. To je ale pouze dojem, ve skutečnosti je můžete aktivně řídit. Stačí si to jenom uvědomit.

 

Blíženci
Nikdo není neomylný a všichni se dopouštíme chyb. Počítejte s tím, že dnes se s omylností lidí ve svém okolí budete setkávat častěji, než jindy. Zkuste se projevit jako tolerantní člověk a pokud na chybu budete muset upozornit, udělejte to taktně.

 

Rak
Zlepšete si dnes aktivním odpočinkem náladu i kondici. Můžete si zajít do posilovny, zaplavat do krytého bazénu nebo zahrát squash či bowling. Brzy bude jaro a nechcete pak přece vypadat a cítit se jako někdo, kdo strávil celou zimu vleže na gauči!

 

TAROT OSOBNOSTI
Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď!


Lev
Dnes se opět stanete středem pozornosti. Sice se vám nemusí dařit věci úplně nejlépe, že rozhodně vše ustojíte s grácií. Proto se vás okolí bude zvědavě ptát po zdroji vašeho klidu. Není nic jednoduššího, než jim vysvětlit sílu pozitivního myšlení.

 

Panna
Může dnes dojít k vylepšení některých vztahů nejenom ve vaší rodině, ale rovněž v širším příbuzenstvu a také mezi přáteli. Vaše dlouhodobé přání se tak stává skutečností. Uleví se vám. Důležité z vaší strany ale je, abyste dokázali udělat ústupky.

 

Váhy
Dnes se k vám může dostat pracovní nabídka, která bude sice zajímavá, ale určité její podmínky se vám příliš zamlouvat nebudou. Bude nejlepší, když se o všem poradíte s partnerem, přáteli nebo třeba rodiči. Je dobré znát názor jiných, pomůže to.

 

Štír
Poslední dobou vás pronásledují velké obavy z budoucnosti. Přitom pro ně nemáte žádný racionální důvod. Přijdou podle všeho i dnes, a tak se zkuste zamyslet, co může být jejich důvodem. Někdy stačí změnit pohled na život a řada věcí se zlepší.


ÚNOROVÝ tarot!
Zjistěte, čeho se vyvarovat a čemu jít naopak naproti, abyste nepromeškali jedinečnou příležitost! Nečekejte a vytáhněte si 3 karty hned teď!

 

Střelec
Nevyhýbejte se v tomto období pozvánkám na společenské akce. Ani dnes ji neodmítejte, pokud přijde. Hvězdy tvrdí, že byste zde mohli potkat člověka důležitého pro váš život. Mohl by vám pomoci v kariéře, ale také může jít o vaši osudovou lásku.

 

Kozoroh
Zima už trvá dlouho a je dost ponurá, na vás to ale neplatí. I dnes jste plní elánu a energie. A dokonce svůj optimismus přenášíte na lidi okolo. Dnes může přibýt další důvod, proč se cítíte tolik spokojení. Planety vám teď dost přejí, užijte si to.

 

Vodnář
Jste nejspokojenější, když můžete pracovat naplno a podávat skvělé výkony. Na vašem pracovišti to v tyto dny však není moc růžové, kolegiální vztahy tam rozhodně nepanují. Nenechte se tím ani dnes ovlivnit, v nejhorším případě zajděte za nadřízeným.

 

Ryby
Dnes vás může trochu pozlobit zdraví. Není divu, vlivem hvězdných energií jste totiž poněkud přetížení. A přispíváte k tomu i sami. Snažíte se všude uspět, nad vším přemýšlíte a kladete si velké cíle. Váš organismus není nevyčerpatelný, nejste stroj.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře