Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Středa, 7.2.2018 podle hvězd.

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 07.02.2018, 00:00 | 07.02.2018, 00:00 | doma.cz

Středa, 7.2.2018 podle hvězd.

Beran
Možná nyní řešíte tolik věcí, že nevíte, kam dříve skočit. Dejte pozor, aby se nestalo, že nad nimi ztratíte kontrolu. Ať už jde o práci nebo soukromé záležitosti, pozorně pročítejte vše, co podepisujete. Dnes byste mohli zvážit pomoc právníka.

 

Býk
I když vás planety v tomto měsíci zrovna moc nehladí po hlavě, sami sobě můžete usnadnit mnoho věcí. Hlavně se pokuste zvládnout komunikaci, ta by mohla být klíčem k otevření dveří v mnoha oblastech. I dnes buďte milí a přívětiví, vyplatí se vám to.

 

Blíženci
Planety vám přinášejí zvýšenou přitažlivost, hravost i touhu po dobrodružství. V tomto rozpoložení by se vám mělo dnes dařit všechno, na co sáhnete a to s neuvěřitelnou lehkostí. Uvědomujete si, že pozitivní myšlení pomáhá zvládnout i těžké úkoly.

 

Rak
V práci se vám dnes bude dařit, všechno vám půjde od ruky a budete mít skvělé nápady. Nejspíš vás pochválí i váš nadřízený. Pokud to tak půjde dále, brzy se můžete dočkat práce na novém projektu anebo zvýšení platu. A plně si svůj úspěch zasloužíte!

 

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev
Některé věci vám půjdou hladce, takže vítězství získáte poměrně snadno. U jiných se zapotíte a možná budete mít pocit předem prohrané bitvy. Obtížná bude hlavně komunikace, zřejmě se nevyhnete výměnám názorů i kvůli maličkostem. Počítejte s tím!

 

Panna
V tomto náročném měsíci můžete pro sebe něco udělat. Zkuste se zaměřit na to, abyste se vzdělávali, například se začněte učit cizí jazyk. Můžete se dnes podívat i po tom, kde v okolí probíhají kurzy jógy či tance. Pobavíte se a zlepšíte si kondici.

 

Váhy
Neměli byste být překvapení, pokud dnes náhle dostanete nápad, který vás nikdy předtím nenapadl anebo přijde myšlenka, která bude mít za následek osvěžení zajetého stylu vašeho života. Nebraňte se tomu, naučíte se konečně novému pohledu na život.

 

Štír
Dnes vás to potáhne ke kreativní činnosti. Nebraňte se tomu, klidně dejte svým touhám průchod. Možná se vám podaří vytvořit něco, o čem byste si nikdy nemysleli, že dokážete. Můžete něco napsat, namalovat či třeba vyrobit skvělé jídlo. Půjde vám to!

 

TAROT PŘÁNÍ
Pokud máte své tajné přání a chcete vědět, zda se vám vyplní, pak neváhejte a vytáhněte si své 3 karty teď!

 

Střelec
Řečnický talent by vám mohl závidět leckterý politik. Přesto si dnes dávejte pozor na to, co říkáte. Mohli byste si způsobit nepříjemnosti a udělat ostudu, pokud nebudete dobře vážit svá slova. A to by bylo dost zbytečné, tak buďte raději opatrní.

 

Kozoroh
Dnes vám přátelé a kolegové projeví svou podporu a náklonnost. Nesmíte se divit, vaše přátelské vystupování a vstřícné jednání se vám začíná vyplácet. A to jste si mnohdy mysleli, že jste zbytečně velkorysí. Co však vysíláte, to se vám také vrací!

 

Vodnář
Můžete se dnes směle pustit do prosazování svých zájmů. Disponujete teď dostatkem síly i vůle k uskutečnění všeho, co jste si předsevzali. Překážky vás neděsí a jste odhodlaní se jim postavit čelem. Navíc se můžete spolehnout i na lidi okolo sebe.

 

Ryby
Energie tohoto měsíce ve vás probouzejí váš specifický smysl pro humor. Tomu ale každý nerozumí, tak se může stát, že dojde ke komunikačním problémům. Málokdo je totiž schopný poznat, že žertujete. Lidé kolem vás se tak mohou poměrně snadno urazit.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře