Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Středa, 21.2.2018 podle hvězd.

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 21.02.2018, 00:00 | 21.02.2018, 00:00 | doma.cz

Středa, 21.2.2018 podle hvězd.

Beran 

Dnes se budou vyskytovat ve zvýšené míře konflikty. Navíc často v situacích, kdy byste je nečekali. Co se dá dělat, budete to muset vydržet. Pokud si zachováte rovnováhu a nebudete řešit hlouposti, vybruslíte ze všech nepříjemných situací bez úhony.

 

Býk
V práci se budete snažit odvést co nejlepší práci, i když vaše okolí je dnes naladěno spíše na útlumový režim. Není to ostatně poprvé, a tak vaše úsilí bude už brzy po zásluze oceněno. Očekávejte finanční odměnu anebo přidělení větších kompetencí.

 

Blíženci
Některé emoce se u vás běžně nevyskytují, je to například prchlivost, žárlivost nebo závist. Dnes s nimi budete překvapivě muset bojovat. Občas se to stane, hlavně pokud je člověk ve stresu nebo přepracovaný. Zmírněte tempo a vše bude zase dobré.

 

Rak
Vrháte se dnes do okamžitého řešení všech záležitostí a vždy se do nich zakousnete jako draci. Máte však naštěstí dobrý úsudek, a tak vaše horlivost není vůbec na závadu. Jen si dejte dobrý pozor na to, abyste kvůli ní nepřehlédli důležité detaily.


Velký roční čínský horoskop 2018!
Zjisti, co Tě čeká v roku Psa podle čínské astrologie! Poznej svou budoucnost dříve, než se stane skutečností!


Lev
Vyslechněte dnes trpělivě radu, kterou dostanete od jednoho z přátel. Jste sice velmi samostatní, ale tentokrát nad ní nemávejte rukou. Pořádně se zamyslete a zvažte ji ze všech stran. Můžete díky ní přijít na nápad, který bude klíčem k úspěchu.

 

Panna
Vaši přepracovanost už vnímají i vaší blízcí doma. Raději se vám dnes budou snažit jít z cesty. Je třeba zvolnit a přestat neustále kárat a poučovat. Více uvažujte nad tím, co říkáte, protože svými slovy můžete ublížit. A to se jen těžko napravuje.

 

Váhy Určitá osoba z vašeho pracoviště vám jde silně na nervy. Má dojem, že všemu rozumí lépe a snaží se proto poukazovat na domnělé chyby druhých. O její rady nikdo nestojí, přesto je ráda rozdává. Dnes budete mít chuť říct jí do očí, co si o ní myslíte.

 

Štír
Je třeba, abyste se zdokonalili v angličtině. S dnešní návštěvou z ciziny se dorozumíte jen stěží a bude vám to nepříjemné. Dokonce i nadřízený se nebudete tvářit příliš nadšeně a naznačí vám, že od vás čekal více. Nadchází čas na sobě zapracovat.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA BŘEZEN
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Střelec
Dnes potkáte člověka, který může pomoci nasměrovat vaši cestu směrem k úspěchu. Důležité je, abyste byli ochotni naslouchat jeho radám a nebrali je na lehkou váhu. Lidi, od kterých se můžete mnohému naučit, nepotkáváte každý den. Tak si toho važte.

 

Kozoroh
Pokud se v poslední době cítíte zmožení povinnostmi nebo unavení z nadmíry stresu, planety vám doporučují poohlédnout se po pobytovém zájezdu na místo, kde se budete cítit pohodově. Podívejte se po něm už dnes, ať vám ho někdo nevyfoukne před nosem.

 

Vodnář
Donese se k vám informace, že se koná výběrové řízení na místo, které je pro vás jako stvořené. Na nic nečekejte a ještě dnes tam zašlete svůj životopis. Právě teď máte velkou naději na úspěch. Pokud se chcete prosadit, tak využijte tohoto období.

 

Ryby
Dnešek přinese nutnost ukázat, že si dokážete stát za svými názory. Postavte se za ně odvážně a bojujte za to, v co věříte. Týká se to především pracovních záležitostí a rodinných problémů. Svým postojem si získáte respekt dokonce i u protivníků.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře