Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Středa, 18.4.2018 podle hvězd.

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 18.04.2018, 00:00 | 18.04.2018, 00:00 | doma.cz

Středa, 18.4.2018 podle hvězd.

Beran
V tom, abyste dnes pracovali naplno, vám budou bránit okolnosti, které nemáte jak ovlivnit. Hašteření kolegů a jejich intriky totiž dosáhnou takové intenzity, že budou opravdu negativně ovlivňovat práci a soustředění. Snažte se to nějak vydržet.

 

Býk
Nikdo není neomylný a každý člověk se čas od času dopustí chyby. Dnes se budete muset projevit jako tolerantní osoba, protože se jich kolem vás nakupí více, než jindy. Zejména, pokud pracujete ve vedoucí pozici. Snažte se to vše zvládnout v klidu.

 

Blíženci
Cítíte se skvěle. Přesto tím, že se snažíte uspět, nad řadou věcí hodně hloubáte a kladete si velké cíle, unavujete svůj organismus. Raději dnes proto zvolněte tempo a zamyslete se nad zakoupením permanentky do wellness centra na relaxační procedury.

 

Rak
Jarní únava se vás letos moc nedotkla a nejspíš už ani nehrozí. Každopádně jste dnes plní energie a elánu. A to v takové míře, že už jen vaše pouhá přítomnost nabíjí všechny okolo optimismem a skvělou náladou. Působíte jako zdroj pohody a štěstí.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Lev
Jsou dny, kdy máte dojem, že jste se ještě nestačili vzpamatovat ze zimního období. Dnešek patří k nim, tak bude dobré, abyste si promysleli, zda by přece jenom nebylo vhodné zajít k lékaři. Zatím si aspoň kupte vitamíny a snažte se více odpočívat.

 

Panna
Pokud pracujete na vyšší pracovní pozici, dnes je bezpodmínečně nutné, abyste se vyhnuli povýšenému chování. Nemusíte dávat najevo, kdo je tady šéfem, vaši podřízení to přece dobře ví. Vaše síla je ve vašem přirozeném vystupování a lidském přístupu.

 

Váhy
Uvědomujete si, že negativní myšlenky nepůsobí jenom na vaši psychiku, ale ovlivňují celý organismus? I když vás dnes trápí smutek, snažte se mu nepoddávat, naopak s ním bojujte. Je to nejlepší cesta k udržení duševní rovnováhy a tělesného zdraví.

 

Štír
Jako zrozenci znamení Štíra máte spoustu energie a sílu směřovat ke svým cílům přes všechny překážky. Dnes dostanete otázku, jak se vám tohle všechno daří. Vysvětlete, že důležité je pozitivní myšlení a dostatek sebedůvěry. Bez toho by to nešlo.

 

KYVADLO ZDARMA
Vyzkoušejte virtuální kyvadlo, které Vám ihned odpoví!

 

Střelec
Pokud budete pozváni na společenskou akci, můžete si mnout ruce. Planety totiž tvrdí, že na ní můžete potkat novou lásku nebo člověka důležitého pro vaši kariéru. Dnes si tedy prohlédněte svůj šatník a zamyslete se nad tím, co zlepšit na své vizáži.

 

Kozoroh
Dostanete dnes zajímavou pracovní nabídku. I když budete mít velkou chuť ji přijmout, její podmínky se vám moc nelíbí. Nechte si tedy čas na rozmyšlenou a poraďte se s partnerem, dotýkalo by se to totiž i jeho a vašeho vztahu. Musíte se domluvit.

 

Vodnář
Dnešek přinese vylepšení některých vašich vztahů. Neuvěřitelně se vám uleví a budete cítit, že vám doslova spadl kámen ze srdce. Splnilo se vám přání a vy jste vděční. Přestože se dokážete zaseknout a tvářit se uraženě, rádi uděláte vstřícný krok.

 

Ryby
Stává se vám v poslední době dost často, že jste si jistí, že vás čekají skvělé časy. Sice pro to nemáte racionální důvod, intuice je však silná a věříte jí. Dnes budete v pokušení pochlubit se svými pocity rodině a přátelům, ale raději se ovládnete.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře