Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Středa, 2.5.2018 podle hvězd.

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 02.05.2018, 00:00 | 02.05.2018, 00:00 | doma.cz

Středa, 2.5.2018 podle hvězd.

Beran 

V posledních dnech se u vás derou na povrch emoce, ve kterých se odrážejí vaše vnitřní zápasy. Na jedné straně chcete ve svém životě docílit změn, na druhou stranu se raději držíte jistoty. Dnes nad vším přemýšlejte tak, abyste k sobě byli upřímní.

 

Býk
I když se někdy zdá, že okolnosti jsou proti vám, i v takových chvílích disponujete dostatkem odvahy a silou aktivně určovat směr svého života. Události dnešního dne budou vyžadovat, abyste tuto svou vlastnost prokázali. Nenechte se osudem vláčet!

 

Blíženci
V práci se vám teď daří, a protože ani nemusíte bojovat s žádnými většími překážkami, všechno vám jde snadno. Nenechte se tím ale dnes ukolébat. Nic nepodceňujte, pracujte naplno jako vždy a pamatujte na to, že si tak budujete kariérní budoucnost.Rak
Dnes dostanete příležitost vypořádat se se všemi záležitostmi, které tíží vaše svědomí. Nejlepší cestou je omluvit se a věci si vyjasnit. Najděte v sobě odvahu přiznat svou chybu nebo podíl viny a podat protistraně ruku ke smíru. Hodně se vám uleví.

 

TAROT DOVOLENÉ
Personalizovaný výklad kartářkou, sami si vytáhněte 5 karet! Tarot vám řekne vše o vaši dovolené a o možných komplikacích na vašich cestách.

 

Lev
Budete si dnes stát za svými názory za všech okolností. Vaše buldočí tvrdohlavost však může zkomplikovat život nejenom vám, ale také vašemu okolí. Někdy je dobré změnit úhel pohledu a zjistit, jestli okolí nemá náhodou pravdu. Buďte flexibilnější!

 

Panna
Dnes budete muset prokázat svůj organizační talent, protože budete nutné hodně komunikovat s okolím. Dotazy se pohrnou ze všech stran, budete nuceni řešit více problémů najednou a ještě zvládat stres, který takové hektické tempo s sebou přináší.

 

Váhy
Vaše charisma se díky planetám stává okouzlujícím a málokdo vám odolá. Využijte toho všude, kde vám to může přinést prospěch. Brzy pocítíte úspěch. Dnes můžete absolvovat pohovor, vyjednat výhodnější podmínky nebo přemluvit vysněnou osobu ke schůzce.

 

Štír
V následujících týdnech vás často přepadne pocit, že nemáte dostatek vůle. I dnes je nutné bojovat a nevzdávat se. Zaujímat pasivní přístup a vymlouvat se na nepříznivé okolnosti není řešení. Pokud to zvládnete, věci se zlepší a s nimi i vaše nálada.

 

TAROT ROZHODNUTÍ
Nechte tarotové karty, aby vám pomohly rozhodnout se. Ponořte se do zkušeností našich předků a vytáhněte si své 3 karty!

 

Střelec
Jakékoliv problémy vám v tomto měsíci planety pomohou úspěšně vyřešit, avšak vyžadují po vás aktivní přístup. Hlavně v oblasti kariéry vám nabízejí naprosto výjimečné příležitosti. Dnes si proto dobře rozmyslete, co přesně chcete, a pak za tím jděte.

 

Kozoroh
Dnes se přesvědčíte o tom, jak málo znáte lidi kolem sebe. Jeden z těch, se kterými se denně setkáváte, se zachová zcela jinak, než jak byste od něj čekali. Bude to pro vás impulz k předsevzetí, že si zakážete ostatní soudit dříve, než je poznáte.

 

Vodnář
Dnes nabudete dojmu, že vaši blízcí se snaží rozhodovat v záležitostech, které spadají do vašich kompetencí. Uspořádáte rozsáhlou přednášku na téma pravomocí v rámci rodiny a zdůrazníte, že si každý má hledět svého. Vaše slova znějí téměř výhružně!

 

Ryby
Pořád přemýšlíte, jak byste mohli lidem co nejvíce pomoci. Přitom už to, že za vámi mohou přijít a svěřit se vám se svými starostmi pro ně znamená nejenom pomoc, ale také úlevu. Také dnes mějte dveře i srdce otevřené pro někoho, kdo to potřebuje.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře