Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Středa, 9.5.2018 podle hvězd.

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 09.05.2018, 00:00 | 09.05.2018, 00:00 | doma.cz

Středa, 9.5.2018 podle hvězd.

Beran
I když máte o životě své vlastní představy, nevnucujte je ostatním. Dnes budete mít sklony k tomu, abyste všechny poučovali o tom, co je pro ně dobré. Vidíte to ale jenom ze svého úhlu pohledu a neznáte jejich pohnutky a motivace. Na to nezapomeňte!

 

Býk
Ve vaší mysli už dlouho nosíte určitou myšlenku. Dnes pod vlivem jistého impulzu začne nabývat konkrétnějších obrysů. Jde buď o vaši kariéru nebo studium. Najednou budete mít jasno, jak by to všechno mělo vypadat, co je nutné změnit a za čím si jít.

 

Blíženci
V tomto měsíci můžete snadno prosadit své představy a plány. Nevzdávejte se jich, i když vás dnes v určitých chvílích přepadne pocit, že jste přecenili své síly. Jste přece bojovníci a umíte překonávat překážky. Nesmíte přesvědčit sami sebe o opaku.

 

Rak
Po příchodu do práce nabudete dojmu, že úkoly, které máte dnes splnit, jsou nezvládnutelné. Nemáte jich ale o nic víc než kolegové a ti jsou v pohodě. Povzneste se nad svou otrávenou náladu a bude vám lépe. Všechno zvládnete minimálně stejně rychle!

 

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost?
Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev
Pocit jistoty je pro vás k nezaplacení. Dnes ho něco naruší, budete se muset vzdát nějaké věci z finančních důvodů. I když to pro vás není jednoduchá situace, berte to z jiné stránky. Lpění na hmotném majetku vás omezuje a ovlivňuje i vaše myšlení.

 

Panna
Dnešek přinese určitou formu podpory ze strany vlivné osoby. Není to žádná protekce, dotyčného člověka zajímají výsledky vaší poctivé práce, takže na sebe můžete být pyšní. Měla by to pro vás být motivace k tomu, abyste nepolevovali ve svém úsilí.

 

Váhy
Tempo těchto dnů je rychlé, přesto se jím nenecháte strhnout ani vláčet. Stíháte toho i tak dost. Hlavně vám neunikne jediná příležitost k tomu, abyste získali nějakou výhodu. Dnes sáhněte oběma rukama po takové, která přichází nečekaně. Je zajímavá!

 

Štír
Až se vás dnes budou chtít opět zmocnit myšlenky na vaše životní neúspěchy, braňte se jim, co to jen půjde! Myslete na to, co jste udělali dobře, pochvalte se. Nezapomeňte se usmívat. Ještě hodně věcí čeká na to, až se jich úspěšně chopíte právě vy.

 

KVĚTNOVÝ TAROT
Zjistěte, čeho byste se měli v nejbližším měsíci vyvarovat a čemu jít naopak vstříc. Nechte tarotové karty, aby vám pomohly rozhodnout se!

 

Střelec
Vaše tvrdohlavost je problém, se kterým zápasíte dlouhodobě. Dnes se projeví pro okolí tím nejméně přijatelným způsobem. Budete mít sklony k aroganci a přehlížení názorů druhých lidí. Bude to problém hlavně u těch, kteří pracují na vedoucí pozici.

 

Kozoroh
Součástí dnešního dne budou různá nedorozumění. Hlavně odpoledne si dejte pozor, abyste se kvůli tomu nestali terčem posměchu. I kdyby se vám to nepodařilo, nemusíte se schovávat. Trapasy se nevyhýbají nikomu. Důležité je umět se zasmát sami sobě.

 

Vodnář
Planetární konstelace hrozí zvýšeným rizikem hádek a konfliktů, proto si pečlivě vybírejte, s kým budete řešit důležité věci a trávit volný čas. Dnes se navíc vyhýbejte všem situacím, které by mohly způsobit problémy. Dejte na to, co říká intuice.

 

Ryby
Přestože jsou vaše rady míněny v dobrém, dnes to s nimi nepřehánějte. Vysloužili byste si nezájem nebo dokonce rázné odmítnutí. Počkejte, až se vás někdo zeptá, pak se můžete projevit. Nakonec vám dotyčná osoba ještě ráda poděkuje. Chce to svůj čas.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře