Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Středa, 16.5.2018 podle hvězd.

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 16.05.2018, 00:00 | 16.05.2018, 00:00 | doma.cz

Středa, 16.5.2018 podle hvězd.

Beran
Dnes bude třeba v určitém momentu potlačit své ego a odhodit hrdost. Přijde chvíle, kdy si nebudete vědět rady s jistou záležitostí, bude třeba to přiznat a požádat někoho o pomoc. Ať už půjde o drobnost nebo větší problém, stydět se za to nemusíte!

 

Býk
Nesnažte se dnes prosazovat své názory příliš razantně. Tlačením na pilu si proti sobě popudíte všechny lidi, na kterých vám záleží. Pokud chcete dosáhnout svého, musíte na to jít moudře a místo tvrdého postupu použijte radši diplomatické schopnosti.

 

Blíženci
Telefon anebo email jsou dnes cestou, kterou se k vám dostane důležitá informace. Pomůže vám naplnit vaše dlouhodobé plány. Důležité bude, abyste s ní naložili správně a nepromarnili její potenciál. Všechno je na vás, tak vezměte rozum do hrsti.

 

Rak
Každý den ráno jste zvědaví, co vám konkrétní den přinese. Dnes toho nebude vůbec málo. Přijdou nové zážitky, noví lidé, nové nápady. Přesto byste se měli naučit nacházet radost i v malých věcech a událostech. Také ty jsou důležité a neopakovatelné.

 

TAROT PŘÁNÍ
Pokud máte své tajné přání a chcete vědět, zda se vám vyplní, pak neváhejte a vytáhněte si své 3 karty teď!

 

Lev
Dnes vás čeká pohodový den, kdy bude spousta důvodů k úsměvu a dobré náladě. Vaše žerty budou přinášet pohodu a prohřejí atmosféru všude, kam přijdete. Potěšíte tak spoustu lidí, které trápí starosti a smutek na duši. A to je neocenitelná pomoc.

 

Panna
I když máte spoustu různých starostí, existuje jedna, která nad ostatními vyčnívá a způsobuje vám na čele nejvíce vrásek. Dnes bude třeba s ní opět zabojovat, ale k většímu posunu zatím nedojde. Některé věci není možné uspěchat, mějte trpělivost.

 

Váhy
Všímejte si dnes dobře všech členů rodiny a přátel. Pokud se vám bude zdát, že kdokoliv z nich nevypadá dobře, snažte se nenápadně pátrat po příčině. Budete mít vynikající intuici odhadnout, kdy nejde jen o běžnou únavu, ale bude lepší zajít k lékaři.

 

Štír
Potlačte dnes v sobě tendence k rychlému rozčilení. Někdo se totiž vyjádří tak nešťastně, že to budete považovat za neoprávněnou kritiku a podle toho zareagujete. Než se urazíte, zkuste počítat do deseti a zvažte, zda v tvrzení není kus pravdy.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec 

Pokud potřebujete v práci řešit problémy, připravte si na dnešní den vše, o čem chcete jednat. Budete mít dobrou vyřídilku a skvělé přesvědčovací schopnosti. Toho využijte i kdekoliv jinde, třeba při podání žádostí, obchodních jednáních či zkouškách.

 

Kozoroh
Nebojte se dnes jít mimo běžné a dobře vyšlapané cesty, na které jste ve svém povolání zvyklí. Originalita vám v tomto období bude prospěšná a získáte díky ní mnohé úspěchy a výhody. Pomůže vám najít nový, pro vás uspokojivější směr ve vaší kariéře.

 

Vodnář
Vážnější výkyvy financí vám v tomto období nehrozí, tak se směle rozhlédněte po věci, kterou už dlouho sháníte. Dnes vám planety slibují výhodné šance, a tak byste jich měli využít. Neodkládejte to a vyberte si, jen si pohlídejte serióznost prodejců.

 

Ryby
Dnes budete muset řešit určitou věc s osobou, která vám vůbec nebude sympatická. Protože nepůjde o žádnou maličkost, nenechte se vyprovokovat k výměně názorů. Svůj postoj vyjádřete jasně, ale kultivovaně a projevte dostatek nadhledu a trpělivosti.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře