Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Středa, 20.6.2018 podle hvězd.

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 20.06.2018, 00:00 | 20.06.2018, 00:00 | doma.cz

Středa, 20.6.2018 podle hvězd.

Beran 

Nebude se vám dnes vůbec chtít do práce. Přestože to u vás není obvyklé, máte k tomu dobrý důvod. Příliš teď nevycházíte s kolegy, což vám mnohdy brání podávat nejlepší výkon. Máte dojem, že vás mezi sebou nechtějí a pochopitelně vás to dost mrzí.

 

Býk
Většinou jste ambiciózní, angažujete se v obchodních a materiálních záležitostech. Máte tah na branku, odhodlání jít si za svým a tvrdě pracovat. Dnes vám však schází motivace, abyste dosáhli dobrých výsledků. A to dokonce tváří v tvář skvělé šanci.

 

Blíženci
Máte teď skvělé nápady, kterými by se mohly inspirovat projekty, zaměřené na větší zisk, úsporu financí anebo směřující k vašemu osobnímu rozvoji. Dnes si je začněte zapisovat, abyste na ně nezapomněli. Byla by to velká škoda, jsou vážně dost dobré!

 

Rak
Dobře přemýšlejte o tom, co a komu říkáte. Plně o vás platí, že co máte na srdci, hned se ocitne na jazyku, ale dnes buďte opravdu obezřetní, abyste nepokazili slibný vývoj jisté záležitosti. Vaše výroky jsou zbraní, kterou držte radši zajištěnou!

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ČERVENEC
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev
Všechny vaše dnešní nápady mají potenciál, tak žádný z nich nezatracujte! Hlavně ne ty, které se týkají vašeho podnikání nebo práce, zejména pokud jste zaměstnáni v obchodní sféře. Důvěřujte své intuici. Ta vám umožňuje získat náskok před konkurencí.

 

Panna
Máte dost odvahy a síly jasně si v životě vytýčit směr, kterým chcete jít. I když vás hvězdy v tomto měsíci někdy dotlačí do situace, kdy se vám zdá, že jdou události mimo vás, nevzdáváte to. Dnes si ověříte, že se nechcete osudem nechat převálcovat.

 

Váhy
Udělejte dnes rázný krok a pokuste se vyřešit stagnující záležitost, která se týká vašeho rodinného života. Přineslo by to klid vám i všem vašim blízkým. Ke každému hlavnímu problému se totiž přidružují další a tak nezbývá, než udělat radikální řez.

 

Štír
Budete se dnes snažit přijít na nové myšlenky a možnosti, které souvisí s finančním ziskem a prosperitou. Buďte otevřeni novým informacím ze všech oblastí, je třeba, abyste na sobě více pracovali. V poslední době jste to totiž dost zanedbávali.

 

APLIKACE ZDARMA: RUNA DNE
Zjistěte, jak vidí váš dnešní den tajemné runy!

 

Střelec
Dnes budete mít pocit, že jste přišli o poslední zbytky vůle. Někdy se to tak stává, zejména lidem, kteří dlouhodobě pilně pracují. Nebojte se, je to jen dočasný výpadek, zítra bude zase lépe. Neřešte nic, co snese odklad a dopřejte si trochu klidu.

 

Kozoroh
Už nějaký čas přemýšlíte o zahájení nové životní kapitoly. K tomu však potřebujete odvahu a sebedůvěru. Dnes vám dojde, že ještě budete muset počkat. Určitě to nezkoušejte v tomto měsíci. Schází vám totiž odvážný a přímý přístup k řešení problémů.

 

Vodnář
Už delší dobu si říkáte, že toho o lidech, se kterými jste denně v kontaktu, víte hodně málo. Dnes je tedy vhodný den na to, abyste se pokusili začít je lépe poznávat. Je přitom úplně jedno, zda jde o členy vaší rodiny, kolegy v práci či nové známé.

 

Ryby
V práci dnes budete řešit úkol, který vyžaduje spolupráci celého týmu a komunikaci mezi kolegy. Nepůjde to u vás úplně bez problémů, nejste naladěni na kolektivní práci a dali byste přednost individuálnímu plnění povinností. Musíte to zvládnout!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře