Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Středa, 15.2.2017 podle horoskopu.

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 15.02.2017, 00:02 | 15.02.2017, 00:02 | doma.cz

Středa, 15.2.2017 podle horoskopu.

Beran

Zamrzí vás, že nemáte více volného času sami pro sebe. Ideálně byste potřebovali alespoň pár koníčků zase oprášit, protože by vás hned všechno mnohem více bavilo. Přetěžovat se nemá smysl, to pak stejně nemáte ani nápady a také ani ten odpočinek.

 

Býk
Nebojte se důvěrníků. Nejpravděpodobnějším kandidátem je váš otec, který má zvýšenou tendenci vnášet novátorské názory do vaší kariérní sféry. Kámen úrazu je však v tom, že vy nemáte nejmenší chuť tyto záležitosti rozebírat. A mračno je na světě.

 

Blíženec
Venuše se od samého rána přimlouvá a garantuje vám, že pomůže vše v oblasti lásky náležitě vyšperkovat. Tato hřejivá dáma má však v rukávu ještě další eso. Je připravena zasypat vás radostí týkající se vašich dětí a ve spolku s Merkurem bodujete.

 

Rak
Ve středu může napětí hodně kulminovat, přičemž plamínek konfliktu má tendenci roznítit zejména ženská část rodiny. Ožehavým obdobím se jeví začátek dne, ale také brzký podvečer nebo noční hodiny. To byste se mohli hádat jako ve filmových komediích.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!
 

Lev
Cosi pro vás bude podnětem ke změně, a i když nebude všechno ideální, dovedete se vzchopit a vykročit docela jinými neprobádaným cestičkami. Navíc se v práci rýsuje povýšení, takže si klidně vychutnejte, jak se budou tvářit na novinky vaši kolegové.

 

Panna
Dostane se vám několik možností pustit se do dekoračních činností, a ať už to bude v zaměstnání či doma, využijte je, neboť výrazně zazáří váš vkus a smysl pro detail. Dejte průchod své nápaditosti a vsaďte na svůj estetický úsudek, okolí vás ocení.

 

Váhy
Co se týče vašich ratolestí, jsou pro vás obrovskou motivací a baví vás pro ně vymýšlet aktivity, které jsou bombastickými novinkami. V případě nějaké jejich starosti nebo nerozhodnosti jste bravurními rádci. Inu kovářovic kobyla také chodí bosa.

 

Štír
Čilost a vaše tvůrčí šťávy jsou opět na světě! Dnešek může být dokonce tím dnem, kdy si se svou rodinou splníte společné přání, které jste už dlouho nosili v hlavě. Hvězdy ještě navíc upřesňují, že významnou roli zde mohou sehrát taktéž vaše děti.

 

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost?
Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!
 

Střelec
Máte dobrou komunikační výbavu a také silný drive do zvelebování domácích prostor. Zde ale přece jen přicházejí astrální vládci s cennou radou, neinvestujte do ničeho, o čem si nejste tak docela jistí, zda to skutečně chcete, pak to bude v pořádku.

 

Kozoroh
Rodinná atmosféra a domácí záležitosti se v tomto období stávají pokulhávající oblastí, tudíž je nutné počítat spíše se starostmi. Mars, a od odpoledních hodin i Venuše, si usmysleli, že vám to trošku okoření a budou vytvářet napětí, kam se pohnete.

 

Vodnář
Návštěva u sestry nebo u strýčka může být korunována příjemným překvapením, takže není radno ji odmítat, i kdyby jste byli vytíženi sebevíc. Navíc také na chvíli vypadnete z pracovního kolektivu, což vám udělá opravdu velmi dobře, ničeho se nebojte.

 

Ryby
I když se k vám někdo z kolegů nezachová právě pěkně, neměli byste kvůli němu zbytečně vrhat na každého podezřívavý pohled. Poučte se ale z předchozích chyb a nenechávejte nikomu tak docela volný prostor bez vaší kontroly. To dělá největší neplechu.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře