Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Úterý, 11.4.2017 podle hvězd.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 11.04.2017, 00:00 | 11.04.2017, 00:00 | doma.cz

Úterý, 11.4.2017 podle hvězd.

 Beran
Dnešní úplněk ve vašem znamení zvýrazňuje záležitosti partnerských vztahů, včetně manželských, a všeho, co se týká dlouhodobého soužití. Vnese jasno do vztahových záležitostí, ale také dohod a smluv. Možná vše nedopadne, jak jste si představovali.

 

Býk
Do popředí zájmu Býků dnešní úplněk přináší záležitosti související se zaměstnáním. Hodně budete prožívat také zásadní témata a tvůrčí záliby, které máte společné se svým protějškem. Je to pro upevnění vašeho vztahu velice důležité, nebraňte se tomu!

 

Blíženci
Vám, vášniví Blíženci, dnes úplněk přináší zvýšení fyzické přitažlivosti. Co jste mnozí ztratili po citové stránce, může být teď příjemně nahrazeno. Pokud jste si v poslední době prošli nějakou vztahovou krizí, máte velké šance vše úspěšně vyřešit.

 

Rak
Ranní úplněk přinese trochu nervozity, neklidní Raci. Mohou se vyskytnout obavy spojené s vaší domácností a bydlením. I když začnete pochybovat nad záležitostmi kolem nákladů a rodinného rozpočtu, nedělejte si starosti. Po kontrole vše dopadne dobře.

 

TAROT FINANCÍ
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vaši finanční situaci!
 

Lev
Dnes ráno nastává úplněk. Je to trochu nervóznější období, tak zachovejte klid. Ve vašem znamení zdůrazňuje každodenní běžnou rutinu, volnočasové zájmy, studium a záležitosti vašich sourozenců. Dokonce budete muset řešit nepříjemnosti se sousedy.

 

Panna
Na světlo se dostávají finanční záležitosti. Dnešní úplněk slibuje velmi důležitý krok pro zlepšení vaší ekonomické situace. Úspěchy vám přinesou také zvýšení sebevědomí, což je ve vašem případě rozhodně pozitivní. Budete se v nové roli cítit dobře.

 

Váhy
Radujte se, veselé Váhy, dnes je váš šťastný den! Navíc dnešní úplněk nechá na hladinu vyplout všechny vaše osobní kvality. Váš šarm a charisma působí velmi silně na vaše okolí a excelujete rovněž ve společnosti. Dnes vám prostě patří celý svět!

 

Štír
Dnešní úplněk vám, zmatení Štíři, přinese něco zcela zvláštního. Mohou vyvstat zajímavé situace, na které má vliv dění z dřívějška či vaší minulosti. V éteru je signál, který vám napoví, jak co nejlépe a nejefektivněji recyklovat úspěchy z minulosti!

 

APLIKACE ZDARMA: RUNY LÁSKY
Prověřte si váš vztah s partnerem! Bude váš vztah plný vášně nebo hádek? Potkáte novou lásku?
 

Střelec
Ráno nastal úplněk, který má vliv i na vaše znamení. Doporučuje vám posezení s některým z přátel nebo obnovení nějakého společného plánu. Nevyhýbejte se ani skupinovým aktivitám. Nemáte proč, společenské události vám dnes sedí a příjemně se pobavíte.

 

Kozoroh
Jste rozvážní a opatrní a dnešní úplněk vám navíc přináší tendenci těžit z dobré reputace. Vaše trpělivost, čestnost a soběstačnost se stávají mocným atributem pro posun v kariéře. Jste také diplomatičtější, takže povýšení by nemělo nic stát v cestě.

 

Vodnář
Ranní úplněk postavil do popředí vašich zájmů hlubší filozofické debaty. Máte pocit, že za vším je ještě nějaký druhý svět a chcete se o tyto názory podělit. Může se také vyskytnout nutnost řešení situace kolem studia některého člena vaší rodiny.

 

Ryby
Tak jak to má dnešní úplněk v popisu práce, přináší vám dáreček. Může se vám dnes přihodit něco neobvyklého, což zavání dokonce až tajemnem. Věnujte pečlivou pozornost například i snu, který se vám v tomto čase zdá. Podvědomí je váš skrytý rádce.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře