Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Úterý, 18.4.2017 podle hvězd.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 18.04.2017, 00:00 | 18.04.2017, 00:00 | doma.cz

Úterý, 18.4.2017 podle hvězd.

 Beran
Inteligentní Merkur vás posiluje v oblastech studia a zkoušek. Samozřejmě, i pokud máte školu už dávno za sebou, můžete tyto schopnosti využít. Třeba při prezentacích, pronášení projevů, studiu při zaměstnání nebo v různých diskuzních kroužcích.

 

Býk
Radujte se, přišel váš štastný den! Snažte se ještě do pátku rozjet co nejvíce akcí, které jste měli dříve v plánu. Poté už nebudete mít tak silnou intelektuální podporu Merkura, ale zase budete mít dost sil a vytrvalosti k pokračování započatého.

 

Blíženci
Můžete se pustit do všeho, kde potřebujete vytvořit něco nového. Zaměřte se hlavně na svou kariéru! Podnikáte? Studujete jazyky? Hvězdy jsou na vaší straně! Prohledejte šuplík, možná najdete nějaký už dávno odložený a velmi zajímavý nápad k realizaci.

 

Rak
Již jen pár dní na vás ještě dohlíží aktivní Mars a snaží se vám ze všech sil pomáhat v uskutečňování vašich smělých plánů. Je v tomto směru přímo odborníkem, tak využijte jeho silné podpory! Plněním svých starých plánů si přece plníte i své sny.

 

KARMA TAROT
Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď!
 

Lev
Záře Slunce vás uklidňuje. Ještě dnes vám Slunce pomáhá se zvládáním vašich každodenních strastí. Jeho záře dokáže vytlačit lecjaký mráček a ve spolku s Uranem hodlá i příjemně překvapovat! Máte se na co těšit, milí Lvi, je před vámi krásný den!

 

Panna
Probudily jste se do svého šťastného dne! Úterý je vaše, užijte si jej naplno. S kolegy si v poslední době rozumíte čím dál lépe, jsou vaší oporou. Dnes se spolu navíc opravdu i báječně pobavíte! Vyslechněte si i jejich pracovní nápady, překvapí vás!

 

Váhy
Cítíte se neúnavní, aktivní, silní a plni energie! Konečně, hvězdy vás nechaly dlouho odpočívat. Nádavkem vám přidaly mazanou výřečnost. Ta vám výrazně pomáhá při posunu vpřed, ale může někdy také ublížit. To když rozjetí řeknete něco, co se nehodí.

 

Štír
Ve svých náladách se sami nevyznáte, jak se v nich mají vyznat kolegové? Dnes se dostavuje dokonce nechuť k myšlení a práci. Nemáte to lehké. Mars s Merkurem navíc svádějí k neklidu a nervozitě. Buďte obezřetní, ať neřeknete něco, co by vás mrzelo.

 

KOLÁČKY ŠTĚSTÍ
Oblíbené čínské koláčky v digitální podobě. Ochutnejte!
 

Střelec
Vše vám jde hezky od ruky a práci si užíváte. Jste velmi společenské bytosti. Merkur navíc působí, že se o své pocity a nápady potřebujete dělit s ostatními. Jste dokonce stimulováni pocity a myšlenkami jiných. Využijte ke komunikaci i sociální sítě.

 

Kozoroh
Inteligentní Merkur vám do konce týdne nabízí svou záštitu a tak neodmítejte! Pomůže vám zaměřit se více na různé dodělávky, práce vyžadující trpělivost a plánování projektů do budoucnosti. Povede se vám také při zkouškách a při fyzických pracech.

 

Vodnář
Máte teď takové zvláštní mezidobí, kdy jde všechno samo bez velkých problémů, ale také bez nadšení. Využijte dnešní ospalý den k odpočinku. Zejména mentálnímu. V práci se snažte věnovat pouze takovým pracem, které nevyžadují skoro žádné přemýšlení.

 

Ryby
Dnes si užívejte! Ještě do čtvrtka je éter nabitý vzájemnou přitažlivostí. Vaše touha je bouřlivá a stává se středobodem vašeho světa. Také manželské vztahy zaznamenávají svou mimořádnou éru. Porozumění, náklonnost a intimita prostě klapou jak mají.

0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře