Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Úterý, 16.5.2017 podle hvězd.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 16.05.2017, 08:20 | 16.05.2017, 08:20 | doma.cz

Úterý, 16.5.2017 podle hvězd.

 Beran

Fenoménem tohoto dne je pro vás zahraničí. Někteří z vás budou vysláni na pracovní cestu, která přinese velké úspěchy. Někteří už vyrazili na dovolenou, a co vy ostatní? Pročtěte si katalogy cestovních kanceláří nebo ochutnejte zahraniční specialitu.

 

Býk

Využijte svých komunikačních schopností, pracovití Býci! Dnes vám hvězdy posílily vyřídilku a vaše charisma ještě umocňuje účinek vašich slov, takže jste opravdu schopní umluvit každého k čemukoli. Víte už, komu a co byste dnes chtěli účinně říct?

 

Blíženci

Někteří z vás pomrkávají po jiné pracovní pozici a těm přináší hvězdy dobré zprávy. Do toho, vše se podaří! Akorát nesmíte povolit v případě prvních nezdarů. A vy ostatní? Jednání, prezentace, dohody, to jsou témata, která vám dnes přinesou úspěch.

 

Rak

Hned po ránu vás přepadl pocit vyrovnanosti a cítíte, že budete dnes pracovat s rozvahou, ale důsledně. To s sebou přináší samozřejmě i uznání nadřízených a hvězdy naznačují, že se skutečně dostaví. Aby ne, dnes se vám povede dořešit řada nedodělků.

 

TAROT DNE ŽHAVÁ NOVINKA!

Personalizovaný výklad kartářkou, sami si vytáhněte 3 karty! Tarot vám předpoví, co vás potká, čeho se máte držet a čeho se stranit. 

 

Lev

Máte vysněné pracovní místo a teď se zdá, že byste jej jednou mohli získat? I když to vypadá jako chiméra, pokud jste se dostali do kontaktu s lidmi, které vám tuto pozici slibují, věřte jim. Zůstávejte ve styku a těšte se - brzy se splní vaše sny!

 

Panna

Máte pocit, že zvládnete všechno na světě a obdiv kolegů vás v tom ještě utvrzuje. Ale pozor! Rozjetí máte tendenci nabrat si více než dokážete udělat a to by se vám mohlo pěkně vymstít. Byli byste v práci od rána do večera a ještě byste nestíhali.

 

Váhy

Dnes si dejte pozor na střet s autoritami! Máte na všechno svůj názor, ale diplomacií právě nevládnete. V rozčilení byste si mohli při hádce s nadřízeným zadělat na pěkný problém. Proto se raději držte stranou a nepouštějte se do žádných diskuzí.

 

Štír

Nezaměstnaní nebo nespokojení v zaměstnání, dnes je ideální den na absolvování pohovoru u nového zaměstnavatele. Působíte seriózně a inteligentně, takže si vás žádný zaměstnavatel nenechá utéct! Vy ostatní se dnes soustřeďte na jednání a prezentace.

 

APLIKACE ZDARMA: LÁSKOMĚR

Zjistěte, jak jste na tom se stávajícím vztahem, v sexu a s hledáním lásky!

 

Střelec

Nemusíte peněženku zakopat na zahradě a kreditní kartu schovávat pod matrace. Hvězdy přejí užívání si materiálních výdobytků! Můžete si dovolit více než jste zvyklí a trochu se i nechat rozmazlovat při masáži, pedikúře, na kosmetice či v restauraci.

 

Kozoroh

Hvězdy vám dnes posílají pěknou dávku bystrosti a inteligence, takže by se vám mělo podařit vše, co máte v plánu! Zejména co se týká jednání, papírování, vyřizování na úřadech nebo příprav a podpisu dohod a smluv. Máte dveře k úspěchu otevřené!

 

Vodnář

Milí Vodnáři, dnes hvězdy ve vašem znamení posilují otázku zahraničí. Můžete vydělat díky aktivitám v cizině nebo jednání se zahraničními společnostmi. Pokud chcete investovat, porozhlédněte se po zahraničních trzích nebo si kupte zahraniční zboží.

 

Ryby

Návrhy na spolupráci a výhodné nabídky se na vás ze všech stran jen hrnou, a najednou jich může být více než je zdrávo. Budete muset investovat čas do jejich přebírání a vybírání těch nejvhodnějších. Nenechte ale své partnery čekat příliš dlouho!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře