Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Úterý, 13.6.2017 podle hvězd.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 13.06.2017, 08:20 | 13.06.2017, 08:20 | doma.cz

Úterý, 13.6.2017 podle hvězd.

Beran

Dnes se vám hlavou honí spousta nápadů, jak zvýšit své příjmy. Hvězdy vám vnuknou celou řadu zajímavých myšlenek, jak své nápady převést do reality. Vypadá to, že se blýská na finančně lepší časy. Chce to jen vydržet a zůstat ve své snaze důslední.

 

Býk

Máte dnes sice trochu zvýšené sklony k utrácení, ale hvězdy si z toho starosti nedělají. Váš rozpočet to nijak zásadně neohrozí a je přece důležité si čas od času udělat radost. Nebo udělat radost svým blízkým. Máte talent vybrat krásné dárečky.

 

Blíženci

Dnes máte svůj šťastný den, milí Blíženci! To je den, kdy se můžete pustit do všeho, co chcete! Splňte si také nějaké své přáníčko, na které jste dosud neměli čas nebo odvahu. Hvězdy nad vámi rozevírají svá ochranná křídla, tak se ničeho nebojte.

 

Rak

Vyzařujete pohodu a to se vám vrací plnými doušky. Vaši nejbližší i přátelé si užívají vaši společnost a cítíte pouze samé pozitivní pocity - sounáležitost, spřízněnost, sympatie a lásku. Je to krásné období, nekažte si je svou tendencí poroučet.

 

KARMA TAROT

Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď! 

 

Lev

Někteří z vás dnes řeší svou pracovní nespokojenost pokusem změnit zaměstnavatele. Nemáte špatné vyhlídky. I když vysněnou práci možná nedostanete hned napoprvé, zůstaňte optimističtí, protože hvězdy jsou na vaší straně a drží vám ve hledání palce.

 

Panna

Opět si nabíráte víc práce než dokážete zvládat, milé Panny. Naučte se důvěřovat svým kolegům a podřízeným a nesnažte se všechnu práci dělat sami. Některé činnosti můžete přece úspěšně delegovat na ostatní a trochu si od své přepracovanosti ulevit.

 

Váhy

Gratulujeme - dnes máte svůj šťastný den! Cokoliv si dnes vymyslíte, všechno se vám podaří. Pokud jste se rozhodli pro změnu zaměstnání nebo nějaký nový projekt, máte výbornou příležitost - hvězdy vám zaručují úspěšnou startovní čáru do všeho nového!

 

Štír

Nechce se vám dnes s nikým komunikovat a děláte dobře, protože nejste v nejlepší formě. Bohužel, stále vás někdo o něco žádá a vy musíte prokázat velkou míru trpělivosti, abyste vše ustáli. Snažte se také raději vyhnout všem jednáním a prezentacím.

 

APLIKACE ZDARMA: MÁ MĚ RÁD - NEMÁ MĚ RÁD?

Trhejte lupeny z kopretiny a zjistěte to hned!

 

Střelec

Hvězdy vám otevírají nové obzory a to nejen ve vaší profesi, ale i volnočasových aktivitách. Koníčky jsou pro vás daleko důležitější než by se mohlo zdát a tak byste si mohli vyzkoušet i něco nového. Třeba něco, co jste nikdy ani ve snu nezkoušeli!

 

Kozoroh

Pocítíte nervozitu, i když se vám daří. V čem je zakopaný pes? Vaše kreativita a elán vás staví na čelo pracovního kolektivu, ale vám se zdá, že za vámi ostatní příliš zaostávají. Oni pouze nemají tak šťastné období jako vy a vás to znervózňuje.

 

Vodnář

Dnes se řiďte jen svou intuicí a dosáhnete mimořádného úspěchu. Všechno vám jde lehce a jakoby mimochodem. Komunikační a obchodní schopnosti máte na maximu a nikdo neodolá vašim argumentům, proto se můžete zaslouženě cítit jako opravdové jedničky.

 

Ryby

Sice se vám nechce příliš utrácet, ale existují věci, do nichž se investovat nezdráháte. A zdaleka nemusí jít jen o finančně výhodné objekty, naopak. Investice podle vás musí dávat smysl. Jste nakloněni investovat do dobročinnosti nebo třeba nadace.

0 hlasů
Vaše hodnocení