Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Úterý, 20.6.2017 podle hvězd.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 20.06.2017, 00:00 | 20.06.2017, 00:00 | doma.cz

Úterý, 20.6.2017 podle hvězd.

Beran

Dnes máte velkou šanci ovlivnit svůj budoucí příjem. Zejména krátké obchodní cesty, papírování nebo bankovní dohody vám mohou přinést veliké úspěchy a nové zdroje příjmů do budoucna. Mějte oči otevřené, dnes číhá překvapivá šance na každém rohu.

 

Býk

Máte před sebou pracovně opravdu úspěšný den, tak se ničeho nebojte! Můžete dnes směle podepisovat dohody a smlouvy, věnovat se reklamě, prezentacím, kontraktům a jiným druhům expanze. Hvězdy prostě přejí vaší Býčí kariéře, tak ji podpořte i pílí!

 

Blíženci

Měli byste se dnes zamyslet nad financemi. Hvězdy radí, abyste si vytvořili rezervu, ať už z nějakých starších zdrojů nebo vytvořením nového spořícího systému. Každopádně v budoucnu se vám bude hodit balíček financí navíc, tak na to dnes myslete.

 

Rak

Sice nejste zrovna zvyklí na statut lva salónů a je vám bližší klid vašeho krunýře než ruch velkého světa, ale dnes se nebudete poznávat. Vaše atraktivita, která se šíří kolem vaší osobnosti, mění vaše okolí na samé nápadníky a vy si to užijete!

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ČERVENEC

Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní! 

 

Lev

Dnes nemáte svůj den a zejména pokud máte potomky, dají vám to jasně znát. Nic nepomohou domluvy ani ignorace, den vám prostě zkazí. Ale když se na to psychicky připravíte a budete vědět, že jde jen o činnost hvězd, vše zvládnete. Hodně odpočívejte!

 

Panna

Dnešek je asi vaším nejplodnějším dnem celého měsíce. Je také vhodný pro investice, a to do kvalitních věcí, které slouží k vašemu potěšení. Ať už zacílíte na elektroniku, kosmetiku či zboží z přírodních materiálů, máte nyní dáno mít šťastnou ruku.

 

Váhy

Jste nabytí energií a cítíte se dnes opravdu skvěle, ale i v těchto pocitech se mohou ukrývat nebezpečí. Jde zejména o vaší horlivost, která vás nutí dělat více než je třeba. Tím neděláte radost svým blízkým, kteří mohou mít pocit, že je zanedbáváte.

 

Štír

Hvězdy vám dají zabrat v záležitostech týkajících se peněz a majetku ve společném vlastnictví. Ať již půjde o vyřizování v bankách nebo na úřadech, vše nasvědčuje tomu, že se zapotíte. Na druhou stranu to ale bude pro dobro věci a vše dopadne skvěle.

 

TAROT DOVOLENÉ

Personalizovaný výklad kartářkou, sami si vytáhněte 5 karet! Tarot vám řekne vše o vaši dovolené a o možných komplikacích na vašich cestách. 

 

Střelec

Osoby, které vás nechtějí respektovat, vám dnes mohou dost znepříjemnit den. Spíše jde o to, jak je vnímáte vy než že by vám samy chtěly ublížit. Vaše pocity se blíží odporu, jste podráždění a hákliví na komunikaci. Hvězdy radí vyhnout se konfliktům.

 

Kozoroh

Máte svůj šťastný den, tak si ho užijte! Hvězdy upozorňují, že největší štěstí vás čeká v oblasti milostné a vztahů. Je vhodné neignorovat pozvánku na party, oslavy nebo grilování, vyrazit třeba na diskotéku a hlavně umět se veselit. Pobavíte se!

 

Vodnář

Čas od času každý nemá svůj den a dnes to vyšlo na vás, milí Vodnáři. Neklesejte na mysli, nepřízni hvězd se dá čelit a přežít bez úhony. Důležité je neplánovat si nic náročného, řádně odpočívat a věnovat se pouze tomu, co vás opravdu nejvíce baví.

 

Ryby

Merkur se vám dnes chystá trochu zkomplikovat život. Jeho triky jsou znát na komunikaci s nejbližšími, při různých jednáních a vyřizování písemností, ale především se specializuje na nepříjemnosti na cestách. Nenechte se jím vyprovokovat a vše vyjde!

0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře