Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Úterý, 4.7.2017 podle horoskopu.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 04.07.2017, 00:21 | 04.07.2017, 00:21 | doma.cz

Úterý, 4.7.2017 podle horoskopu.

Beran

Neklid, který do vaší rodinné atmosféry přináší hvězdy, může trochu pokazit vaši prázdninovou náladu. Můžete pocítit zvýšenou nervozitu způsobenou chováním některých členů rodiny. Vzájemně pak na sebe reagujete podrážděně. Zklidněte se raději trochu!

 

Býk
Hvězdy dohlíží na váš blahobyt a hmotnou spokojenost, rozhodně vám nechtějí škodit. Máte energii do vydělávání peněz a celkově je viditelný živější tok financí. Úspěch můžete zaznamenat zvláště pokud jste se rozhodli tento rozpůlený týden pracovat.

 

Blíženci
Hvězdy vám přináší četné možnosti a kontakty, které vás mohou v profesní sféře posunout více na výsluní. Srdce a mozek máte nyní v dokonalém souladu, přičemž velmi výraznou roli hraje estetika a umělecká oblast. Pokud jsou vaším oborem, blahopřejeme!

 

Rak
Dnešek je vhodný pro urovnávání peněžních záležitostí a také pro investování do projektů, které toužíte prosadit. Pokud si nejste jistí svými názory, nebojte se oslovit finanční nebo bankovní poradce, kteří naleznou nejvhodnější cestu k vašemu cíli.

 

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost?
Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!
 

Lev
Zaznamenáváte velkou spokojenost ve finanční sféře, žádné houpačky ztrát nehrozí. Naopak se můžete těšit příjemným přírůstkům na váš účet. Dopřávejte si radost a nakupujte věci pro osobní potěšení, vhodné je také cestovat, nerozmýšlejte se dlouho!

 

Panna
Z hlediska financí není dnešek pro vás tím nejvýhodnějším dnem, tudíž je vhodné být opatrnější v rozhodování o investicích. Pokud nějaké dlouhodobě plánujete, zkuste je odložit nebo se poradit s odborníkem. Každopádně každou informaci dvakrát ověřte!

 

Váhy
Žlučí vám dnes mohou pohnout někteří z vašich nadřízených nebo výše postavených osob. Máte pocit, jakoby s vámi poslední dobou skrytě manipulovali? Ničeho se ale nebojte, hvězdy naštěstí nedovolí, aby se nepříjemnosti rozmnožily víc než je zdrávo.

 

Štír
Dnes můžete prorazit s nějakým svým dlouho připravovaným plánem a odstartovat úspěšnou dráhu. Zejména pokud pracujete v zahraničí nebo spolupracujete s cizinci. Vy ostatní se rozhlédněte, jestli byste v zahraničí nemohli nějakou spolupráci navázat.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!
 

Střelec
Díky dobrým příjmům jste v nebezpečí zvýšeného utrácení. Pokud vás přepadne nákupní horečka, snažte se vybírat to, co opravdu potřebujete. Hvězdy nad vámi sice drží ve financích ochrannou ruku, ale vaše rozmařilost je rychlejší. Buďte uvážlivější!

 

Kozoroh
Hvězdy sice už nejsou tak štědré jak jste si v poslední době zvykli, nemíní však dělat žádné drahoty a nechávají vám volnou ruku. Klidně investujte do věcí, které vám přinášejí radost a pohodlí, ovšem jen pokud se jedná o vaše osobní rozhodnutí!

 

Vodnář
Sice se dnes ještě můžete zabývat starostmi ohledně výdajů do domácnosti, nicméně od zítřka vám začíná být po finanční stránce více přáno než obvykle! Takže odhoďte všechny starosti za hlavu a v klidu si užijte prázdninový den plný zábavy a radosti.

 

Ryby
Pokud jste nevyužili dvou volných dnů ke spojení do dovolené, můžete skvěle využít přízně hvězd a zablýsknout se v práci. Dnes vynikne jak váš intelekt a pečlivost ve zpracování projektů a prezentací, tak praktičnost a promyšlenost různých aktivit.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře