Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Úterý, 11.7.2017 podle horoskopu.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 11.07.2017, 00:58 | 11.07.2017, 00:58 | doma.cz

Úterý, 11.7.2017 podle horoskopu.

Beran

Dochází vám trpělivost a cítíte se na počátku výbuchu? I když týden teprve začíná, už po ránu se nemůžete zbavit napětí, které bude během dne ještě stoupat. Co s tím? Snažte se zachovat chladnou hlavu a zbytečně se nerozčilovat. Hvězdy vám pomohou.

 

Býk
Vaše aktivita už od rána vzbuzuje údivy v celém okolí. Najednou cítíte obrovský příval energie a něco vám říká, že byste ji měli vrhnout do práce. Přemýšlíte-li o započetí podnikání, je pro vás dnešek jako stvořený, ale ani ostatní se nezastaví!

 

Blíženci
Hvězdy vám dnes přináší zvýšenou vnímavost nejen v obchodování, ale ve vstřebávání nových poznatků. Díky vylepšené komunikaci vás bude řada lidí inspirovat, ale i vy budete svými neotřelými myšlenkami inspirovat ostatní. Máte před sebou krásný den!

 

Rak
Slunce se stará o vaše peníze a bojovný Mars o vaše profesní postavení, co více si, milí Raci, přát? Ucházíte-li se o nové zaměstnání, může dnes přijít nabídka, která se neodmítá. Bude opravdová trefa do černého, vaše vysněná pozice ve vysněné firmě!

 

ČERVENCOVÝ TAROT!
Zjistěte, čeho se vyvarovat a čemu jít naopak naproti, abyste nepromeškali jedinečnou příležitost! Nečekejte a vytáhněte si 3 karty hned teď!
 

Lev
Dnes je den splněných přání! Působíte totiž na každého tak mile a sympaticky, že nikdo neodmítne pomoci vám s čímkoli, i když to třeba ani nepotřebujete. Přátelská výpomoc vás však nečekaně posune ke splnění dávného, možná už zapomenutého, přání.

 

Panna
Venuše se rozhodla ukázat vám záda a to vám může zkomplikovat život zejména ve financích. Neroztahuje nad vám totiž ochranná křídla, která vám jindy nedovolují utrácet. A tak uvolněně otevíráte peněženku i na místech, kde byste to vůbec dělat neměli!

 

Váhy
Dnes máte svůj šťastný den, milé Váhy! Co to znamená? Tak předně neuděláte chybu a na co sáhnete, to se vám podaří. Ale hvězdy slibují i překvapení v milostné oblasti. Můžete potkat někoho nezapomenutelného, kdo z vašeho života hned tak neodejde!

 

Štír
Buďte dnes opatrní zejména při finančních operacích. Roztržitý Merkur vám přehazuje myšlenky ze strany na stranu a může se velice snadno stát, že se dopustíte nepříjemné chyby, která vám z konta odnese penízky. Raději po sobě vše pečlivě kontrolujte!

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!
 

Střelec
Vyděláváte sice víc, než jste plánovali, ale zase vás pohled na výpis z účtu rozesmutněl? Dávejte si dnes obzvláštní pozor na svou rozmařilost. Pocit, že máte dostatek, u vás jde ruku v ruce s utrácením a není zdravé pro vaše finanční záležitosti!

 

Kozoroh
Hvězdy se na vás dnes mračí zejména v oblasti fyzického zdraví a vitality. Nesnažte se je překonat a raději se věnujte intelektuální činnosti než fyzické. Proč byste měli pořád něco dělat? Sedněte si do koutka s knížkou a užijte si hezký podvečer.

 

Vodnář
Už od rána máte téměř alergii na každého, kdo se na vás pokusí jen promluvit. Jste podráždění a nechce se vám nic řešit. A co na to hvězdy? Radí, abyste komunikaci omezili na minimum a pokud možno se vyhnuli jakékoli diskusi. Tak uteče den bez úhony.

 

Ryby
Veliké úspěchy předpovídají dnes hvězdy především vám, kteří působíte jako projektanti, finanční poradci, strojní operátoři nebo například ve výchově dětí. Ale i vy ostatní se svých oborech nadmíru zaskvíte a odměna na sebe nenechá dlouho čekat.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře