Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Úterý, 18.7.2017 podle horoskopu.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 18.07.2017, 00:00 | 18.07.2017, 00:00 | doma.cz

Úterý, 18.7.2017 podle horoskopu.

Beran
Hvězdy vnášejí do pracovního prostředí trochu dynamiky, ale to vám zase tolik nevadí. Alespoň máte pocit, že se věci hýbou kupředu. Zejména jeden problém, který už delší dobu posouváte slepičím krokem, se konečně přiblíží finále a udělá vám radost!

 

Býk
Pravděpodobně vaši sousedi nebo sourozenci budou mít prsty v tom, že se vám dnes naskytne šance poznat objekt svých snů. Už po pár větách a pohledech budete mít pocit, že se znáte odjakživa a několik hodin vám uteče jako voda. Až vás to překvapí!

 

Blíženci
Můžete si dnes dopřát nějaké malé radosti. Hvězdy naznačují, že vynikající investicí je teď oblečení, kosmetika a estetické doplňky. Osobní vzhled se totiž stává dalším velmi důležitým faktorem vašich dalších příjmů, tak jej rozhodně nezanedbávejte.

 

Rak
Dnes můžete velice snadno udělat jednu malou, ale velice zásadní chybičku. Je jí určité přehánění a nakládání na svá bedra více zátěže než je zdrávo. Dejte si na to pozor, abyste nebyli večer zbytečně unavení a tím následně i nepříjemní na své okolí.

 

TAROT FINANCÍ
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vaši finanční situaci!

 

Lev
Hvězdy si pro vás připravily projekty, v nichž se dokážete blýsknout svým výjimečným intelektem a vytrvalostí. Do čeho zatnete své lví drápky, toho se jen tak rychle nepustíte! Každý projekt dotáhnete do úspěšného konce a nadšené ovace vás neminou!

 

Panna
Užívání si sluníčka na koupališti nebo menší rodinné výlety vás dnes nejen uvolní, ale hlavně mohou mít silné regenerační účinky na domácí atmosféru! Všichni nervózní členové vaší rodiny jako zázrakem roztají a sluníčko jim na tváři vyloudí úsměv.

 

Váhy
Můžete se dnes cítit trochu jako v pasti. Jako by se proti vám všichni spikli a hlavně ve styku s nadřízenými máte pocit, že vás chtějí zahnat do kouta a pást se na vašich rozpacích. Jsou to ale jen hvězdné bludy a provokace vašich nebeských patronů.

 

Štír
Dnes se můžete směle pustit do stavění vzdušných zámků. Respektive si můžete své vzdušné zámky začít stavět z cihel a kamene, zvláště, pokud je hodláte stavět ve spolupráci se zahraničními vlivy. Protože dnešek přeje zahraničí a novým projektům.


APLIKACE ZDARMA: RUNY LÁSKY
Prověřte si váš vztah s partnerem! Bude váš vztah plný vášně nebo hádek? Potkáte novou lásku?

 

Střelec
Očekávejte zajímavou příležitost! Pokud vás čeká pohovor ohledně nové pracovní pozice, jste již předem předurčeni k úspěchu, ale i pokud se chystáte na běžný pracovní den, budete překvapeni. S nečekaným návrhem může přijít jindy neoblíbený kolega.

 

Kozoroh
Hvězdy vám připravily znervózňující salto mortale a přináší napětí zejména do sexuální sféry. Favorizováni jste především vy, kteří jste zadaní. Dejte si veliký pozor na flirtování a to zejména na pracovišti. Nezapomeňte - co je v domě, není pro mě!

 

Vodnář
Investice do koníčků a vyšších zájmů vás přivede k duchovnímu naplnění, poznávání cizí filozofie nebo cesty za exotikou. Jsou to právě ta témata, která ve vašem dosavadním životě a zejména v posledních měsících chybí. Nezapomínejte i na potravu duše!


Ryby
Jste nabiti vášněmi a tak se vám může snadno stát, že nečekaně podlehnete vábení zajímavého protějšku. Dejte si ale pozor, aby vás někdo nenachytal. Zejména romantičtí nezadaní by si měli ověřit, jestli jejich svůdník náhodou nemá nějaké závazky.

0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře