Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Úterý, 1.8.2017 podle horoskopu.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 01.08.2017, 00:00 | 01.08.2017, 00:00 | doma.cz

Úterý, 1.8.2017 podle horoskopu.

Beran
Od rána jakoby se věci děly rychle. Přesně takové bude tempo celého srpna. Který právě otevřel svá vrátka. Vy už vnímáte jeho energii a cítíte, že vás čekají vzrušující věci. Jste nabití vitalitou a touhou vrhnout se do víru událostí. Směle do toho!

 

Býk
Dnes se vám chce lenošit a máte tak trochu chuť vyhýbat se svým povinnostem. Planety si s vámi trošku zahrávají. Příští dny budou doslova nabité událostmi, které budete ne vždy snadno vydýchávat. Čeká vás jeden z nejrušnějších měsíců v roce, Berani.

 

Blíženci
První srpnový den s sebou přináší průtahy. Všechno je tak trochu na dlouhé lokte. Milí Blíženci, v tomto měsíci to takhle zřejmě bude často. Jste ale znamení, které se s lehkostí dokáže vyrovnat s lecčím. Komplikace hravě zvládnete. Září vás odmění.

 

Rak
Jestli uvažujete o jakýchkoliv změnách, pusťte se do toho hned s počátkem měsíce, Raci. Všechno půjde bez komplikací a tak nějak lehce. A to ve všech oblastech života, na které si dokážete vzpomenout. Navíc vás planety obdarovávají dobrou náladou.

 

SRPNOVÝ TAROT!
Zjistěte, čeho se vyvarovat a čemu jít naopak naproti, abyste nepromeškali jedinečnou příležitost! Nečekejte a vytáhněte si 3 karty hned teď!


Lev
Začíná vám naprosto skvělé období. Královský měsíc srpen se právě ujímá vlády a všechny planety máte na své straně. Budou vám projevovat přízeň. Slunce máte navíc ve svém znamení. Co víc byste mohli chtít? Je jen na vás, jak s tím vším naložíte.

 

Panna
Dnes budete mít příležitost stát se tím, kdo bude hasit nedorozumění a také spory. Může k tomu dojít na pracovišti, doma anebo klidně i na ulici. Buďte na to připraveni. Večer vás zastihne ve skvělé náladě a rozhodnete se udělat si příjemný program.

 

Váhy
Máte dojem, že se k vám okolí chová nechápavě. Dotýkají se vás nyní i maličkosti. Lidé okolo vás se ale nezměnili a nejspíš nikdy nebyli jiní, než teď. Díky postavení Venuše si však berete k srdci i takové věci, nad kterými byste jindy mávli rukou.

 

Štír
Vaši silnou zbraní je v tomto měsíci komunikace. Jste schopni dojednat výhodnější podmínky, uzavírat lukrativní smlouvy a také rozšiřovat kontakty. Navíc disponujete odzbrojujícím šarmem a ten vám také pomáhá v dosažení cílů. Využijte tohoto období!

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec
Vstupujete do měsíce, který k vám bude v mnoha ohledech přívětivější, než byl červenec. Zejména po finanční stránce pocítíte úlevu a budete si nyní moci více dovolit. Teď už nemusíte počítat, naopak! Na svém účtu totiž zaznamenáte spíše přírůstky.


Kozoroh
Požadavky vašeho zaměstnavatele se pozvolna, ale jistě stupňují. Ostatní zaměstnanci reptají, vy se k tomu snažíte postavit rozumně. Je vám však jasné, že do nekonečna to takhle nepůjde. Po práci si pořádně oddechněte, ať máte sílu do nového dne.

 

Vodnář
Hned na počátku měsíce se vám naskytne šance na zajímavý výdělek. Takových příležitostí budete mít během srpna ještě hodně díky postavení Jupitera. Po finanční stránce si tak polepšíte a budete schopni dát i některé staré resty konečně do pořádku.


Ryby
Dnešní den je pro vás přesně takový, jaký bude celý měsíc. V srpnu se budete cítit jako pří jízdě na horské dráze: nahoru a dolů. Hvězdy říkají, že mnoho můžete ovlivnit svými názory a postoji. Snažte se proto ukočírovat své emoce. Začnete už dnes.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře