Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Úterý, 8.8.2017 podle horoskopu.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 08.08.2017, 00:00 | 08.08.2017, 00:00 | doma.cz

Úterý, 8.8.2017 podle horoskopu.

Beran
Šéf si vás nemůže vynachválit a v tomto smyslu se vyjadřuje i před vašimi kolegy. Děláte si starosti, že by se mohlo odrazit v jejich chování vůči vám. Stát se to může, ale to neovlivníte. Problém je totiž na jejich, ne na vaší straně. Neřešte to.


Býk
Můžete potkat prima parťáka na rozjezd podnikání anebo rozšíření stávajícího. Může vám také pomoci s kariérou, která následně přinese větší výdělky. Zatímco ve finanční sféře se vám daří, v komunikaci to občas může zaskřípat. A to opravdu hodně.


Blíženci
Nacházíte se v procesu rozhodování, jak dále naložit se svou současnou prací. Zejména pokud vykonáváte zaměstnání, kde prakticky denně děláte to samé. Rutina vás teď totiž ubíjí. V jasném úsudku vás ale Merkur nyní nepodporuje. Zkuste to odložit.

 

Rak
Planety vás podporují a tak se vám daří všechno, co si plánujete. Získáváte spoustu všemožných příležitostí. A pokud přesto není vše úplně podle vašich představ? Nevadí. Pamatujte si, že k cíli může vést i jiná cesta, než jste si původně mysleli.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA SRPEN
Zajímá vás, na co se můžete v tomto měsíci těšit? Zjistěte to nyní!

 

Lev
Nemáte si teď vůbec na co stěžovat. Hřejete se na výsluní přízně planet, hlavně v paprscích Slunce, které je vládcem vašeho znamení. Jste nabití optimismem, radostí i odvahou. Dnes máte pocit, že byste se mohli odvážit čehokoliv a počítat s úspěchem.

 

Panna
Nadšení a elán, se kterým se vrháte do všech činností, ve výsledku způsobuje únavu. Hlavně si na sebe berete moc práce. Pokud se nepostaráte o to, abyste si odpočinuli a načerpali síly, brzy budete totálně na dně. Dopřejte si hlavně dostatek spánku.


Váhy
Už jste se nejspíš stihli přesvědčit, že srpen nebude ten nejštědřejší měsíc. Přestože se na vašem území pohybuje Jupiter, mějte se na pozoru před neuváženými výdaji. Buďte rádi, že i když k vám peníze moc neproudí, vaše situace je víceméně stabilní.


Štír
Planety vás obdarovávají darem slova. Jste schopni domluvit i to, co se původně zdálo nemožné. Můžete teď skvěle ovlivnit svou budoucí kariéru. Pokud budete skládat nějaké zkoušky, máte napůl vyhráno. Stejně tak dobře obhájíte své projekty a návrhy.

 

TAROT OSOBNOSTI
Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď!

 

Střelec
Od počátku srpna si dopřáváte různé menší i větší radosti. Mohou to být výlety, nákupy, dovolená anebo investujete do svého vzhledu či vzdělávání. Vaše finanční situace vám to umožňuje a nejinak tomu bude i další týdny. A čím se budete hýčkat dnes?


Kozoroh
Preciznost v detailech a schopnost vychytat i ty nejmenší mouchy je vaší cennou devízou nejenom v práci, ale i v soukromém životě. Ať se pustíte do čehokoliv, nikdy po sobě nezanecháte nedodělanou nebo špatně odvedenou práci. Jste velmi svědomití.


Vodnář
Stále trvá možnost uvést spoustu věcí do pořádku, zejména po finanční stránce. Toto období je pro to jako stvořené. Nejste jediní, staré záležitosti dokážou dost komplikovat život mnoha lidem. Jejich vyřešením se vám uleví a ubude hodně starostí.


Ryby
Manuální práce není v tomto obdobím nic pro vás, milé Ryby. To stále trvá a bude to tak celý měsíc. Pokud je vaším zaměstnáním, buďte opatrné. Doma se do ničeho složitějšího nepouštějte. Ideálním pracovním nástrojem je pro vás teď nanejvýš pero.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře