Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Úterý, 5.9.2017 podle hvězd.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 05.09.2017, 00:00 | 05.09.2017, 00:00 | doma.cz

Úterý, 5.9.2017 podle hvězd.

Beran
Cokoliv uděláte dobrého pro druhé, mnohokrát se vám vrátí. A dnes to platí dvojnásob. Snažte se proto pomáhat, kde to půjde. Pomocí pro lidi v problémové situaci může být i pouhé dobré slovo nebo rada. Nic tedy nepodceňujte a dívejte se kolem sebe.

 

Býk
Věnujte se dnes detailům. Opomenutí zdánlivě nepodstatných drobností by se vám nemuselo vyplatit. Může jít o dodatky ke smlouvám, splnění slibu, daného partnerovi i placení penále za opožděnou úhradu faktury. Všechno by mělo v budoucnu následky.

 

Blíženci
Zkuste se dnes soustředit sami na sebe a poznat, kde vás v tomto období nejvíc tlačí bota. Pak se zaměřte na to, jaké jsou možnosti nápravy daného problému. Nic není neřešitelné a vláčet s sebou trable a stres není k ničemu, jen vás to zatěžuje.

 

Rak
Nebaví vás stát stranou a dívat se, jak se ostatním daří. Už dnes dopoledne se rozhodnete využít tohoto příznivého měsíce a vzít osud do vlastních rukou. Výborně, je to první krok správným směrem! Jděte si odvážně za svým a uvidíte, že se prosadíte!

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA ZÁŘÍ!
Zjistěte, čeho se vyvarovat a čemu jít naopak naproti, abyste nepromeškali jedinečnou příležitost! Nečekejte a vytáhněte si 3 karty hned teď!

 

Lev
Rádi bojujete nejenom za své vlastní věci, ale nesnášíte, pokud někdo ubližuje slabším nebo je využívá. V takovou chvíli vždy neohroženě zakročíte. Podobnou příležitost si nenecháte ujít ani dnes, protože máte silně vyvinutý cit pro spravedlnost.

 

Panna
Cítíte v tomto období hlad po nových informacích, které by vám rozšířily obzory. Sháníte se po kurzech a dalších možnostech vzdělávání, dnes by se vám jedna mohla hodně zalíbit. Porovnejte ceny i podmínky a jděte do toho, rozhodně se vám to vyplatí.


Váhy
Pokud máte zálusk na nové pracovní místo, neváhejte se dnes po nějakém poohlédnout. A nebojte se v září poslat životopis i tam, kde tušíte velkou konkurenci. Jupiter posiluje vaše šance na vítězství. Věřte si, můžete uspět, vy na to opravdu máte!

 

Štír
Máte nejspíš touhou pracovat na více věcech najednou. Dnes to budete pociťovat obzvláště silně. Určete si však priority a vyberte si jednu záležitost, které budete věnovat veškeré úsilí. Jedině tak bude vaše činnost efektivní a práci dokončíte včas.

 

Aplikace zdarma: Hodíme se k sobě? Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku!
 

Střelec
Dnes musíte pořád přemýšlet nad tím, že to u vás doma neklape úplně tak, jak byste si představovali. Snažíte se být milí, laskaví a obětaví a místo toho si poslední dny odnášíte nejeden bolestivý slovní štípanec od lidí, od kterých byste to nečekali.


Kozoroh
Pravděpodobně se dnes budete zajímat o to, jak nejlépe investovat. Toto téma vás bude provázet tento měsíc často, stejně, jako myšlenky na vhodné pojištění a zhodnocení úspor. Dnešní den je vhodný pro získání bližších informací o těchto možnostech.

 

Vodnář
Dnes konečně se rychlé tempo vašich dnů začíná uklidňovat a to je pro vás nesmírná úleva. Potřebujete si dělat věci tak, jak sami chcete a dodržovat si svou vlastní rychlost. Pak jste ve svém živlu a všechny úkoly zvládáte lehce a s velkou grácií.


Ryby
Ode dneška se na vás chystá také Mars. Čím více si budete přát klid, tím více vám přidá shonu. A jeho dodávky budou pravidelné a spolehlivé. Nezbývá vám, než se obrnit trpělivostí a toto složitější období nějak vydržet. Rozhodně to můžete zvládnout!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře