Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Úterý, 10.1.2017 podle horoskopu

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 10.01.2017, 00:00 | 10.01.2017, 00:00 | doma.cz

Úterý, 10.1.2017 podle horoskopu

 
Beran
Necítíte se úplně fit. V tom případě je vhodné důležitá jednání odložit, každopádně tím pošetříte nervy. Po finanční stránce se v tomto dni nejedná o žádné větší výkyvy, nicméně to platí hlavně v případě, že nejste zbytečně rozhazovační. Šetřete!

 

Býk
Nastává výborné období pro radikální plány a domluvy ohledně domácnosti. Ať už se jedná o její reorganizaci či úplně nový projekt interiéru, máte v zádech velmi silné nebeské ochránce, pusťte se tedy s chutí do toho! A výsledky vám budou dělat radost.

 

Blíženci
Venuše se dnes mračí a prozrazuje, že přílišné vyhazování si z kopýtka bude mít za následek nespokojenost a zvýšenou tenzi. Mnozí se dokonce přistihnete, že se vám do společnosti a za zábavou ani nijak zvlášť nechce, nepodceňujte radši tuto intuici!

 

Rak
Jedinou brzdou se v úterý může stát tvrdohlavý Merkur, který vám trochu znesnadňuje domluvy a protahuje lhůty toku peněz na váš účet. Ale žádný strach, v konečném důsledku o nic nepřijdete, Venuše má skvělou náladičku a drží nad vámi ochrannou ruku.

 

Velký Tarot 2017!
Zjisti, co Tě čeká! Poznej svou budoucnost dříve, než se stane skutečností! Nečekej a vytáhni si svých 5 karet hned teď!
 

Lev
Soustřeďte se hlavně na období krátce po poledni a také brzký podvečer, můžete vyniknout ve své nápaditosti! Od rána však buďte zároveň opatrnější v jednání s obchodními partnery a nadřízenými, protože vzniká zvýšená tendence k větším nedorozumění.

 

Panna
Spoléhejte při dnešku raději sami na sebe a své rácio. Během tohoto období pravděpodobně nezabráníte zvýšeným výdajům peněz, byť máte připraven ten nejpřesnější rozpočet. Venuše je pořádně marnivá a svým koketováním vás láká utratit i za to, nechcete.

 

Váhy
V úterý se dočkáte uvolnění. Na pomoc vám přispěchá samo Slunce, které vám dodá energii a roztočí vaši kreativitu na plné kolo! Jupiter zabydlený ve vašem znamení je dlouhodobým ukazatelem hojnosti a i když může někdy přesto vznikat deštivější čas.

 

Štír
Venuše od ranních hodin žehná cestám za obchodem a také nesmírně zvláštní tvořivosti, která má tendenci být dobře prodejnou. Dnes vám pomůže příjemně zúročit všechno, co je spojené s volnočasovými aktivitami a vašimi kreativními nápady a elánem.

 

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU!
Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým příštím rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost!
Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Střelec
Finanční otázka je pro vás již delší dobu hodně důležitá a pravděpodobně se v této oblasti nevyhnete důležitým rozhodnutím. Saturn působící ve vašem znamení je přísný pokladník, a pokud v peněžních záležitostech jednáte ukvapeně, nebere si servítky.

 

Kozoroh
Hvězdy napovídají, že prospěšnou pro vás může být osoba ze znamení Ryb, se kterou se pustíte do jednání nebo obchodování. Pokud hodláte investovat, přátelská Venuše se přimlouvá za investice do vzdělávání, umění, kratších cest, zkrášlení vizáže.

 

Vodnář
Po stránce peněz je pro vás toto obdobím spíše přející než zatěžující, takže se můžete těšit příznivému chodu finančních transakcí. Váš ochránce peněz, Neptun, dostává příznivou stimulaci od Venuše, což je spustným momentem pro plodnější časy.

 

Ryby
Jste-li momentálně bez práce, udělejte všechno proto, abyste absolvovali pohovory ohledně nového místa. Ve vzduchu visí úspěch! Z hlediska financí se jedná o prosperující období, ve kterém nechybí možnost nových finančních přilepšení a přivýdělků.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře